Dzień Dziecka na Długiej w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka na Długiej w Raciborzu
Dzień Dziecka na Długiej w Raciborzu

W programie znalazły się m.in. pokazy magii, malowanie twarzy, warkoczyki, warsztaty sensoryczne, gry sportowe i występy artystyczne.

Raciborscy przedsiębiorcy po raz kolejny zaprosili mieszkańców miasta i okolic na „Dzień Dziecka na Długiej”. Wydarzenie odbyło się 28 maja i po raz kolejny zamieniło deptak w przestrzeń pełną atrakcji dla najmłodszych. Inicjatywa organizowana jest przez lokalnych przedsiębiorców, którzy wychodzą przed swoje lokale, aby wspólnie przygotować dwugodzinne święto dla dzieci i rodzin.

- reklama -

W programie tegorocznej edycji znalazły się liczne animacje, zabawy i pokazy, w tym m.in. pokaz magii, karaoke, malowanie twarzy, gry i zabawy sportowe, tatuaże malowane na skórze i na skórce od banana, kolorowe warkoczyki, warsztaty sensoryczne i naturalne, zajęcia plastyczne, konkursy, a także występy taneczne i wokalne. Na uczestników czekały również strefy gastronomiczne z pizzą, goframi, pierogami u lemoniadą.

– Impreza z roku na rok się rozrasta. Dołączają kolejni przedsiębiorcy z różnych części miasta. To pokazuje, jak bardzo zależy nam na mieszkańcach. Bez specjalnych budżetów, bez dofinansowania, w ramach wolontariatu, chcemy zrobić coś dobrego dla raciborskich dzieciaków i ich rodzin. Tym wydarzeniem pokazujemy, że jesteśmy obecni w życiu miasta i warto nas odwiedzić, warto u nas kupować – podkreślała Julia Parzonka, organizatorka wydarzenia.

/kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Zalogowany jako Katarzyna Przypadło. Wyloguj?

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem