
Podczas tegorocznego święta miasta dla raciborzan zaśpiewają: Grzegorz Hyży, Viki Gabor, Sarsa i Ørganek.
Dni Raciborza 2025 odbędą się w dniach 6-8 czerwca. Tak jak w ubiegłym roku sercem imprezy będzie scena usytuowana na przystani kajakowej, a zaprezentują się na niej gwiazdy polskiej estrady.
Dla raciborzan zaśpiewa m.in. Grzegorz Hyży, autor i wykonawca takich przebojów jak „O pani!”, „Na chwilę” czy „Pod wiatr”. Na scenie pojawi się też młoda i utalentowana Viki Gabor, zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Bawić publiczność będzie ponadto Sarsa, znana z oryginalnego stylu muzycznego łączącego elementy popu i muzyki elektronicznej. Podczas Dni Raciborza wystąpi również Ørganek, który zaserwuje dawkę rockowych brzmień.
oprac. /kp/











![Mniej betonu i nowe rośliny w Raciborzu [ZDJĘCIA] zielen raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zielen-raciborz.jpg)
![„Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych [ZDJĘCIA] „Lato z Biblioteką” trwa. W filiach nie brakuje atrakcji dla najmłodszych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/wakacje-z-biblioteka.jpg)

![Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Dzieci tworzyły własne piosenki podczas półkolonii w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/polkolonie-rck-piosenkobranie.jpg)
![Pan Poeta odwiedził raciborską bibliotekę. Było mnóstwo zabawy i śmiechu [ZDJĘCIA] Pan Poeta odwiedził raciborską bibliotekę. Było mnóstwo zabawy i śmiechu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/pan-poeta-33.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



