
Dom Kultury w Niedobczycach oraz Klub Fotograficzny "Forum Obiektywne" ogłaszają konkurs fotograficzny "Kryzys", adresowany zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.
Celem konkursu jest ukazanie umiejętnosci postrzegania w ciekawy sposób tematu: "Kryzys". Prace mozna składać lub wysyłać do 30 października na adres:
Dom Kultury
ul Barbary 23
44-270 Rybnik-Niedobczyce
Od 2 do 6 listopada jurry będzie oceniać i nagradzać nadesłane prace. 10 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się wystawa pokonkursowa oraz wręczenie nagród zwycięzcom.
Regulamin konkursu na www.dkniedobczyce.pl
/p/





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)





![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Wernisaż wystawy podopiecznych Magdaleny Franicy w raciborskim Urban Labie [ZDJĘCIA] Wernisaż wystawy podopiecznych Magdaleny Franicy w raciborskim Urban Labie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/warsztatownia-magdaleny-franicy.jpg)






