
Zajęcie z udziałem rodziców w grupie maluszków.Dnia 18.02.2010 r. w grupie maluszków zostało przeprowadzone zajęcie z
udziałem rodziców i p. dyrektor.
Dzieci utrwalając wiadomości o zdrowiu wysłuchały wiersza J. Tuwima
„Raz- Dwa- Trzy”. Potrafiły pokazać i powiedzieć jak należy dbać o własną
higienę, jakie produkty są zdrowe a jakie szkodzą naszemu zdrowiu. Wspólnie ze swoimi rodzicami przygotowały pyszny deser owocowy, który razem zjadły. Dzieci
nie tylko pracowały przy wykonaniu sałatki ale również dobrze się bawiły.
Anita Stryjska




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)












![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

![Najmłodsi poznawali tajniki krwiodawstwa w RCKiK w Raciborzu [ZDJĘCIA] Najmłodsi poznawali tajniki krwiodawstwa w RCKiK w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/Pracownia-Montessori-RCKiK.jpg)
![Prace porządkowe w Przedszkolu nr 13. Powstanie tam plac zabaw [ZDJĘCIA] przedszkole nr 13 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/przedszkole-nr-13-raciborz.jpg)





