
Samo zdrowie..Każdy z nas chce być szczęśliwym dzieckiem, by to osiągnąć trzeba przede wszystkim zadbać o własne zdrowie. 12 listopada przyszły do nas, starszaków, panie z Nature House, by przekazać nam co nieco informacji o zdrowym odżywianiu. Pani dietetyczka wyjaśniła nam znaczenie odżywania w życiu człowieka. Wspólnie podzieliliśmy żywność: na tę zdrową i tę, która, choć bardzo nam smakuje, jest dla nas niezdrowa. Wiemy również, że kto spożywa zdrowe posiłki- jest szczupły, zwinny ,zdrowy i szczęśliwszy, niż ten kto nie przestrzega zasad zdrowego żywienia. Tak, tak … my wiemy co robić, by być zdrowym, a ty drogi czytelniku?




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Najmłodsi poznawali tajniki krwiodawstwa w RCKiK w Raciborzu [ZDJĘCIA] Najmłodsi poznawali tajniki krwiodawstwa w RCKiK w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/Pracownia-Montessori-RCKiK.jpg)
![Prace porządkowe w Przedszkolu nr 13. Powstanie tam plac zabaw [ZDJĘCIA] przedszkole nr 13 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2021/03/przedszkole-nr-13-raciborz.jpg)




