„Czarny Ląd” zachwycony RAFAMETEM

Delegacja Inglovane Women in Rail gościła w RAFAMECIE. Celem wizyty było nawiązanie współpracy w zakresie dostawy urządzeń niezbędnych do rozwoju kolejnictwa w RPA. Czy przed RAFAMETEM otwiera się nowy rynek?

Kuźniański RAFAMET podejmował gości z… Republiki Południowej Afryki. Przedstawicielki Ingolovane Women in Rail przyjechały do Kuźni Raciborskiej w towarzystwie delegacji reprezentującej Agencję Rozwoju Przemysłu (właściciel większościowego pakietu kuźniańskiej spółki).
Organizacja z RPA zajmuje się wspieraniem innowacyjności i rozwoju kolejnictwa południowoafrykańskiego. Ciekawostką jest, że całością zarządzania nią zajmują się kobiety. Przyjazd do Polski związany jest z chęcią nawiązania przez  IWiR kontaktów biznesowych, które pomogłyby w dostawie urządzeń i komponentów niezbędnych do rozwoju kolejnictwa.

- reklama -

Przedstawicielki Ingolovane Women in Rail miały okazję zwiedzić hale produkcyjne RAFAMETU (fot. Adventure Media). Zobacz również zdjęcia oferowanych przez RAFAMET maszyn.
 – Chcemy promować współpracę między Polską a RPA – wyjaśnia Anna Piętka, starszy referent w Departamencie Strategii i Rozwoju ARP. Jak dodaje, wizyta w RAFAMECIE była inicjatywą gości. Do odwiedzenia RAFAMETU panie namawiał sam konsul Polski w RPA.  –  Panie odwiedziły RAFAMET jako, że jest on znany na południowoafrykańskim rynku kolejowym od wielu lat. W związku z rosnącymi potrzebami tego rynku, rząd RPA przeznaczył z budżetu bardzo dużo środków finansowych na rozwój kolejnictwa w zakresie taboru oraz infrastruktury kolejowej. Jest to dla nas okazja na ulokowanie w RPA kolejnych produktów – mówi Aleksandra Iwańczuk, kierownik sprzedaży w RAFAMET S.A.
Przedstawicielki Ingolovane Women in Rail miały okazję zwiedzić hale produkcyjne RAFAMETU, które zrobiły na nich duże wrażenie. – Panie zobaczyły m.in. kilka maszyn przygotowanych do wysyłki do krajów afrykańskich. Były zachwycone tym, że nasza firma tak ściśle współpracuje z ich kontynentem. Nasza fabryka bardzo im się spodobała, robiły mnóstwo zdjęć. RAFAMET zrobił na nich bardzo pozytywne wrażenie – kończy Aleksandra Iwańczuk.

/źródło: Adventure Media, oprac. żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

RAFAMET podpisał umowę z Alstomem

Rafamet podpisał umowę z należącym do grupy Alstom Alstomem Transport. Zakład z Kuźni Raciborskiej dostarczy tokarkę UBF 112N, która będzie pracowała w warsztatach metra w Bukareszcie.

RAFAMET: stabilna sytuacja mimo malejących zysków

Grupa Kapitałowa RAFAMET opublikowała raport finansowy za trzy kwartały 2012 roku. Choć zysk utrzymał się na stabilnym poziomie, rentowność akcji kuźniańskiego zakładu zmalała.

Tokarki RAFAMETU będą pracować w tropikach

Dwa wyprodukowane przez RAFAMET kolosalne centra obróbcze typu KCI trafią do Brazylii i Chile. Będą pracować w ekstremalnych warunkach, przez co zostaną poddane unikatowym modyfikacjom. Zobacz zdjęcia maszyn RAFAMET-u>>>

 

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj