W tym dniu było naprawde czerwono. wszyscy przyszliśmy do przedszkola ubrani na czerwono.
Poznawaliśmy czerwone warzywa oraz czerwone owoce. Wykonana piękne prace plastyczne, które zdobią naszą salę. Tańczyliśmy czerwony taniec z czerwonymi wstążkami. A na koniec zjędliśmy pyszna czerwoną- buraczkową zupę. mniam mniam.
- reklama -




![Ceramika i obrazy z mchu. Twórcze zajęcia w raciborskich filiach biblioteki [ZDJĘCIA] Ceramika i obrazy z mchu. Twórcze zajęcia w raciborskich filiach biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-biblioteka.jpg)

![Finał „Szansy na Sukces” z udziałem Błażeja Klimaszki już w niedzielę [WIDEO] blazej klimaszka](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/blazej-klimaszka.jpg)





![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)
![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)
![Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych zaprezentowali swoje prace [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/liceum-sztuk-plastycznych-dyplomy.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![Przedszkole nr 15 w Raciborzu świętuje 60-lecie [ZDJĘCIA] przedszkole nr 15 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/06/przedszkole-nr-15-raciborz.jpg)
![Raciborskie przedszkolaki na warsztatach kulinarnych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/przedszkole-nr-15-16-raciborz.jpg)


![Klub Ojca raciborskiej biblioteki odkrywał tajemnice pszczół [ZDJĘCIA] Klub Ojca raciborskiej biblioteki odkrywał tajemnice pszczół](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/klub-ojca-pszczoly.jpg)