
W nocy z 9 na 10 maja nieznany dotąd kierowca renault laguna na DK 45 uderzył w ogrodzenie i uciekł.
Raciborska policja w dalszym ciągu poszukuje kierowcy samochodu, który w nocy z soboty na niedzielę uderzył w ogrodzenie i uciekł. Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości kierowcy, policja prosi o kontakt.
- reklama -

Zobacz fotorelację.
Czytaj więcej: Renault wjechał w płot w Studziennej. Kierowca zbiegł
/j/
- reklama -




![Raciborski spektakl w drugim etapie ogólnopolskiego przeglądu teatralnego [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Przeznieksztalcenia.jpg)

![Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Jonasz-Milewski-Gabriele-von-Thun-und-Hohenstein.jpg)
![Czytelniczki raciborskiej biblioteki stworzyły własne perfumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-tworzenia-perfum.jpg)
![Odrarium przy Zamku Piastowskim już otwarte [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/odrarium-raciborz.jpg)



![Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/rck-koncert-umuzykalniajacy.jpg)
![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)











Znów robicie sobie jaja. Wynika z tego, że samochód jest własnością funkcjonariusza policji raciborskiej.
pisze po raz kolejny tylko usuneli moj wpis auto jest od smotryca z markowic juz widze ta kradziez smiech mnie bierze zjarany bolek za kolkiem i mamy konsekwencje ale pan E.S bedzie w tym zaraz widział kolejna próbe zamachu na jego zakłamane zycie kradzieze oszczerstwa on nawet pewnie gwałtu sie tam zaraz dopatrzy z panem E.S bywa zawsze roznie to chwast jest trzeba by do wyrwac znam ta falszywa rodzine od podstaw