Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż wystawy zdjęć Nika Brezginova w Galerii OBOK

3 października 2018 18:00

Wernisaż wystawy zdjęć NIKA GREZGINOVA w Galerii OBOK

Wystawa fotografii pod tytułem „Moskiewskie elektrociepłownie” to efekt pracy młodego twórcy z Rosji – Nika Brezginova. Miłośnik fotografii industrialnej w niezwykle ciekawy sposób prezentuje elektrociepłownie w Moskwie.

Od 3 do 16 października 2018r. w Galerii OBOK w Raciborskim Centrum Informacji, będzie można oglądać wystawę fotografii pod tytułem „Moskiewskie elektrociepłownie”. Będą to prace jednego z uczestników tegorocznej edycji konkursu Urban International Photo Awards, Nika Brezginova. Jest to młody twórca z Rosji, który w przededniu 130 rocznicy powstania największej rosyjskiej firmy energetycznej PJSC ”Mosenergo”, sfotografował elektrociepłownie w Moskwie. Na co dzień Nik Brezginov jest inżynierem elektrykiem i miłośnikiem fotografii industrialnej.

Wernisaż wystawy Nika Brezginova odbędzie się 3 października o godzinie 18.00 w RCK RCI – Galeria OBOK, ulica Długa 2 w Raciborzu.

Strona autora zdjęć:brezginov.art

URBAN International Photo Awards to międzynarodowy, nieustannie rozwijający się, konkurs fotograficzny. Jurorzy URBAN International Photo Awards już od 9 edycji poszukują talentu i jakości zarówno wśród fotografów profesjonalnych, jak również wśród amatorów, oferując im możliwość pokazania swoich prac na dziesiątkach międzynarodowych wystaw fotograficznych. Tylko w 2017 r. URBAN International Photo Awards zrealizował 36 wystaw prezentujących około 800 zdjęć.

oprac./A/

Szczegóły

Data:
3 października 2018
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Galeria Obok w Raciborzu
Długa 2
Racibórz,śląskie47-400Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 72 39
Strona internetowa:
www.rck.com.pl

– reklama –