Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Piosenki Parku Roth. Koncert młodych talentów w Raciborzu 17 sierpnia

17 sierpnia 2025 17:00
Bezpłatne

Zaprezentują się młodzi artyści ze Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS, a także utalentowana raciborska młodzież związana z różnymi środowiskami muzycznymi.

Miasto Racibórz i Fundacja Wspierania Kultury ARS zapraszają na koncert „Piosenki Parku Roth”, który odbędzie się 17 sierpnia roku o godz. 17:00 w Parku im. Miasta Roth. Wstęp wolny.

Na scenie zaprezentują się młodzi artyści ze Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS, a także utalentowana raciborska młodzież związana z różnymi środowiskami muzycznymi. – Czeka cię niezapomniane muzyczne spotkanie z wyjątkowymi głosami, emocjami i niesamowitą energią młodych artystów. W repertuarze nie zabraknie znanych i lubianych przebojów, a także utworów, które rozgrzeją serca i zainspirują do dalszego podążania za muzycznymi marzeniami. Na scenie wystąpią laureaci wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów wokalnych, którzy udowodnią, że Racibórz to miejsce pełne muzycznych talentów! – zachęcają organizatorzy.

fot. arch. red.
oprac. /kp/

Szczegóły

Organizatorzy

  • Miasto Racibórz
  • Fundacja Wspierania Kultury ARS

Miejsce

  • Park im. Miasta Roth
  • Park im. Miasta Roth w Raciborzu
    Racibórz, Śląskie 47-400
    + Mapa Google

– reklama –