środa, 25 lutego, 2026

  • Akcja charytatywna „Świąteczny cud dla Zuzanny” w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu 21 grudnia

    Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu Klasztorna 9, Racibórz, śląskie, Poland

    21 grudnia o godz. 16:00 w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu przy ul. Klasztornej 9 odbędzie się joga i koncert relaksacyjny, podczas którego zabrzmią handpan, misy dźwiękowe i kamertony. Cały dochód ze spotkania zostanie przeznaczony dla 30-letniej Zuzanny, która potrzebuje kolejnej operacji kręgosłupa.
    W ramach akcji charytatywnej odbędzie się 2,5-godzinne spotkanie z jogą i relaksacyjną kąpielą w dźwiękach. Należy wziąć ze sobą kamiratę, kocyk i poduszkę. Minimalna cegiełka to 50 zł, a organizatorzy zapraszają również osoby, które nie mają doświadczenia z jogą. Uczestnictwo można zgłaszać SMS-em na nr 516 104 256.

    50zł
  • Zajęcia terapeutycznej jogi hormonalnej w Raciborskim Centrum Kultury 2 marca

    Raciborskie Centrum Kultury Raciborskie Centrum Kultury, Racibórz, Śląskie, Polska

    W poniedziałek 2 marca w Raciborskie Centrum Kultury rozpoczną się nowe zajęcia – z zakresu terapeutycznej jogi hormonalnej. To forma aktywności skierowana przede wszystkim do kobiet, która ma wspierać organizm w przywracaniu równowagi hormonalnej i łagodzeniu jej zaburzeń. Praktyka ta jest stosowana na całym świecie jako wsparcie w staraniach o ciążę czy w redukowaniu objawów menopauzy.

    100zł

– reklama –