Pływacy na start

0

W dniu 23 stycznia b.r., na pływalni Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, odbyło się uroczyste otwarcie Zimowych Mistrzostw Polski 14-latków w pływaniu.Otwarcia zawodów dokonał Wiceprezes Polskiego Związku Pływackiego Wojciech Nazarko, przemówienie okolicznościowe wygłosił Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek. Gościem imprezy był m.in. senator RP Adam Graczyński, a uświetnił ją występ mażoretek ze Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej pod kierownictwem pani Aldony Krupy.
Najlepiej o randze pływackich Mistrzostw Polski w Raciborzu świadczy ich frekwencja. Do udziału w zmaganiach zgłosiło swój udział około 460 zawodników z całej Polski reprezentujących 88 klubów sportowych. Zawody trwać będą przez sobotę i niedzielę 24- 25 stycznia.


/wt/
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Wymagania: * wytrwałość * realizacja wyznaczonych przez siebie celów * pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych * szkolenie nowych partnerów Firma: Oriflame. Wynagrodzenie : Przeciętnie od 800zl – 1500zl Możliwość dalszego rozwoju kariery i zwiększania dochodów. Gwarantuję: Bezpłatne szkolenia marketingowe i kosmetyczne oraz pomoc w pozyskiwaniu nowych partnerów [email protected]

  2. luzak

    Do Barbary;Nie bluźnij wredna kobieto-o jakich zarobkach ty mówisz??? Jacy przedstawiciele z tej Twojej firmy otrzymali tyle kasy? -chyba ,że na rok.Nie odzywaj się więcej jak masz w żywe oczy kłamać.99,9proc.na tym interesie zarabia przysłowiowe grosze na zapałki i to musi się nażebrać u znajomych by cokolwiek kupili.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here