Wielka wyprawa

23 kwietnia2004r. w Naszym przedszkolu gościł Teatr „Kanon” z Krakowa, który zaprezentował naszym przedszkolakom przedstawienie edukacyjne pt. ” Wielka wyprawa”. Na tle zabawnych przygód pary aktorów, dzieci mogły zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego oraz wybranymi znakami drogowymi, wiedzą tak przydatną wiosną, porą sprzyjającą wycieczkom.Dzieci czynnie uczestniczyły w przedstawieniu pomagając i podpowiadając aktorom jak należy właściwie zachować się w zaprezentowanych sytuacjach. Gra i barwne stroje aktorów oraz ciekawa dekoracja, interesująca tematyka dostarczyła przedszkolakom wielu wrażeń, a zdobyta wiedza pozwoli na właściwe zachowanie się na drodze.

Teresa Fijałkowska

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here