Ostatni dzwonek pożegnał absolwentów

W SSP 15 uroczystości zakończenia roku szkolnego odbywały się w kilku grupach. Pierwsi swoje świadectwa odebrali absolwenci szkoły.Akademia szóstoklasistów była okazją do podsumowania pracy zespołu i złożenia podziękowań.
Nauczycielom i dyrekcji placówki w imieniu rodziców dziękował przewodniczący Rady Rodziców Władysław Małecki. Do podziękowań dołączyła się młodzież, która żegnała wychowawców: klasa VI a pana Marka Zimnickiego, klasa VI b panią Danutę Orzechowską, VI c panią Irenę Nogę, VI d pana Roberta Gawrońskiego, VI e panią Krystynę Kucharczyk. Z kolei dyrektor szkoły Andrzej Ciesielski wręczał nagrody wyróżniającym się uczniom i listy pochwalne dla ich rodziców. Zastępcy dyrektora panie: Irena Noga i Joanna Paszkowska uhonorowały nagrodami zwycięzców międzyszkolnych konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych. Opiekunki Samorządu Uczniowskiego podziękowały za całoroczną pracę przewodniczącej i członkom samorządu.
Na koniec przyszedł czas na pożegnalny program artystyczny. W tym roku klasa VI e pod opieką pani Krystyny Kucharczyk przygotowała humoreskę prezentującą osiągnięcia szkoły. W programie znalazły się piosenki, reklama, parodia, ale największe emocje wzbudził … jamniczek pana dyrektora. Imprezę wzbogacił występ chóru szkolnego przygotowanego przez panią Annę Reszkę.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here