Podsumowanie wyników

Zakończenie roku szkolnego to okazja do podsumowań. Wielu uczniów Sportowej Szkoły Podstawowej nr 15 może poszczycić się sukcesami w konkursach wiedzowych. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Życzymy udanych wakacji i mamy nadzieję, że w przyszłym roku lista zwycięzców nie będzie krótsza.Lista laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2003/2004:
1.Zespół SSP Nr 15 w składzie : Dagmara Dorobisz -KL. II A (op. Sylwia Korecka) i Magdalena Mrugała _KL.II D (op. Małgorzata Grabowska) zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Lektur dla klas II .
2.Uczeń kl. III Michał święch (op. Ewa Kozuba) otrzymał dyplom uznania za udział w VIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Przyjaźń w poezji dziecięcej w Gliwicach.
3.Natalia Kremzer z kl. III C (op. Aleksandra Stępień) zajęła I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza pt. „Lubię matematykę.
4.Urszula śnigurska z kl. III C (op. A. Stępień ) otrzymała wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie ” Mistrz ortografii”.
5.Zespół w składzie: Piotr Gacka z kl. III B (op. Bożena Szczypka) i Marcin Wajs z kl. II B (op. Estera Kurzydem) zajął I miejsce w Powiatowym Turnieju Ekologicznym Eko- Asy pod hasłem Nasza Ziemia-Nasz świat.
6.Zespół „Teatrzyk” uczniów kl. I-III (op. Bożena Szczypka, Anita Raczkowska) otrzymał wyróżnienie w IV Powiatowym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych za przedstawienie pt. „Betlejemska Dobranocka.
7.Zespół „Teatrzyk (op. Bożena Szczypka, Anita Raczkowska) otrzymał wyróżnienie II Stopnia w V Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych za przedstawienie pt. ” Zielony Kapturek.
8.Zespół teatralny „Puch reprezentowany przez uczniów kl. IV (op.Anna Piasecka i B.Sput ) zajął I miejsce w V Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych i został finalistą przeglądu wojewódzkiego w Częstochowie.
9.Zespół teatralny „Powsinoga uczniów kl. IV-VI (op. Joanna Chrzanowska _Rybeczka, Katarzyna Halfar) otrzymał wyróżnienie na V Powiatowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych.
10.Uczeń Wojciech Zaremba z kl. IV C (op. A.Piasecka) zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim.
11.Wojciech Zaremba z kl. IV C (op. A.Piasecka ) zajął I miejsce na IV Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Ziemi Raciborskiej.
12.Uczennica Ewa Gorzalnik Z KL. V E (op. J. Chrzanowska _ Rybeczka )otrzymała wyróżnienie na IV Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Ziemi Raciborskiej.
13.Zespół uczniów kl. VI: Leszek Nieć, Olga Sokołowska i Krzysztof Kucharczyk (op. Elżbieta Buchalik, Iwona Kuźmicz) zajął drużynowo I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym o Puchar Prezydenta Miasta Raciborza. Indywidualnie L.Nieć zajął III miejsce, a K.Kucharczyk IV miejsce.
14.Uczennica kl. VI C Olga Sokołowska otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Ekoplaneta (op. Joanna Paszkowska ).
15.Uczeń Kacper Turko z kl.V A zajął I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym TPD pt. „Order Przyjaciela Dziecka ‘ (op. Ewa Kubacka).
16.Chór szkolny zajął III miejsce na Powiatowym Festiwalu Piosenki „Malujemy nasz świat piosenką ‘, a Anna Zimowska z kl. VI D otrzymała wyróżnienie (op. Anna Reszka).
17.Uczeń Jeremiasz Frączek z kl. IV E otrzymał wyróżnienie na Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej ,,świat w oczach młodego człowieka (op. A. Reszka).
18.Uczniowie kl. VI : Jakub Gruchot i Tomasz Bojnicki zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie III Sobieskim (op.Marek Zimnicki).
19.J.Gruchot i K. Kucharczyk z kl. VI (op. K. Kucharczyk, K. Halfar, M. Zimnicki) zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Humanistycznej.
20.Uczeń Sebastian Bednarski z kl. VI B zajął IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego (op. Dominika Rydzek).
21.Uczniowie Jakub Gruchot i Sebastian Kostka z kl. VI D zajęli II miejsce w kategorii szkół podstawowych i IV w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów w Międzynarodowym Konkursie Opawsko-Morawskim (op. M.Zimnicki).
22.Uczniowie Piotr Pelczar i Jakub Gruchot z kl. VI D zajęli I miejsce w Rejonowym Konkursie Wiedzy o Swoim Regionie organizowanym przez PTTK (op. Robert Gawroński).
23.Uczeń Przemysław Josefus z kl. I A otrzymał wyróżnienie w konkursie „Cuda i dziwy w wierszach Juliana Tuwima‘ organizowanym na szczeblu miejskim i powiatowym (op. Dorota Dutkiewicz i Monika Wysopal).
24.Uczennica Klaudia Miłowidow z kl. VE zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Ekologicznym pt. „Z ekologią za pan brat (op. Danuta Orzechowska), a Olga Sokołowska (op. J. Paszkowska) z kl.VIC otrzymała wyróżnienie.
25.Uczennica Olga Sokołowska została półfinalistką wojewódzkiego konkursu przyrodniczego ,,Przyroda wokół nas (op. J. Paszkowska).
26.J.Gruchot z kl. VID zajął III miejsce w kategorii szkół podstawowych w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Za co kocham moją ojczyznę ?(op. Katarzyna Halfar), a Lila Borkowska z kl. VID i Aleksandra Stasiak z kl. VIC (op. J.Chrzanowska-Rybeczka) otrzymały wyróżnienia.
27.Uczniowie Artur Wojna i Aleksandra Kempe z kl. II D zajęli ex aeguo II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Strażak, ratownik w akcji” organizowanym przez UM (op. M. Grabowska).

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here