konkurs

0

We wrześniu uczniowie SSP 15 uczestniczyli w szkolnym konkursie plastyczno-literackim
„Wakacyjne wspomnienia” prowadzonym przez panie: Ewę Kubacką i Joannę Chrzanowską Rybeczkę.
Laureatami konkursu literackiego zostali:

W kategorii komiksy: I miejsce- Ewa Hipnarowicz kl. V d, II miejsce- Aleksandra Szyra kl.V d

wiersze:I miejsce- Zuzanna Demel, Natalia Graba kl. IV c, II miejsce- Dawid Łomnicki kl. IV c, III miejsce Karolina Lew kl. IV c

list: I miejsce- Paweł Krzyżek kl.VI d, II miejsce- Michał Cyfka kl.V e, III miejsce- Katarzyna Halfar kl.VI e, wyróżnienie- Magdalena Wypasek kl. VI d

I miejsce- Aleksandra Pawłowska kl. V c i Maciej Kurzydem kl. V c, II miejsce- Joanna Paduch kl. V c i Aleksandra Wajs kl. IV b, III miejsce- Sandra Modla kl. V d i Tomasz Szuba kl. V a, wyróżnienia- Magdalena Głombik kl. IV c, Oktawia Twardowska kl. IV c, Aleksandra Kubacka kl.V c

kartka z pamietnika: I miejsce- Patryk Przybysz kl.VI a, II miejsce- Teresa Hrycko kl. VI e,
III miejsce- Karolina Znachowska kl. IV b, III miejsce- Jacek Babowicz kl. V d

relacje z wakacyjnych podróży: I miejsce-Jakub Ostrowicz, Piotr Kapuśniak kl. V c, Ewa Gorzalnik kl. VI e, II miejsce – Jan Mauer kl. IV c, III miejsce-Agnieszka Nosol kl.V e, Trojgo Mateusz kl.V c, wyróżnienie-Wojciech Zaremba kl. V c, Marcin śnigurski kl. VIa

Opowiadania: I miejsce- Jakub Kwaśny kl.V, II miejsce- Michał świech kl.IV d, III miejsce – Michał Zacharko kl. IV d, III miejsce-M.Pelczar, K.Miłowidow kl.VI e

różne formy: wyróżnienia: pamiętnik- Iwona Konysz kl. VI e, folder-Kamil Litwinowicz kl. VI a, mapa-Katarzyna Sobola kl. V c, przewodnik- Anna Borkowska kl. V d.

W kategorii „pocztówek z wakacji” zwyciężyli :I miejsce – Sawiński Wojciech – VI E, II miejsce – Sawińska Agata – IV E,III miejsce – Głombik Magdalena – IV C

Wyróżnienia :Michna Krzysztof – VI C,Bończak Miron – VI B, Dołęga Maciej – IV A, Łomnicki Dawid – IV C,Dmitruk Michał, Macheta Mateusz – V C,Kustoś Bożena – IV D,Oślizło Dominika – IV D
Gorzalnik Krzysztof – IV E.

W kategorii „fotoreportaż” przyznano wyróżnienia :Kolanko Agnieszka – IV D, Urbisz Aneta – IV D, Majcherek Małgorzata – IV D, Karkocha Wiktor – IV A, Drozdowska Natalia – VI B,Buczyńska Bogusia – VI B, Kubacka Aleksandra – V C
Pakoński Kamil – V C.

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here