„O zdrowy uśmiech dziecka”

Uczniowie SSP 15 wzięli udział w akcji „O zdrowy uśmiech dziecka” prowadzonej przez Medyczne Studium Zawodowe w ramach VI Raciborskich Dni Zdrowia.

Pierwszoklasiści uczestniczyli
w badaniach profilaktycznych jamy ustnej prowadzonych przez lekarza stomatologa Ewę Kuczman-Szydło. Dzieci w zabawie ze studentkami studium zostały poinstruowane jak dbać o zęby, nauczyły się piosenki, na koniec oglądały film edukacyjny.

- reklama -
- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Współczuję mieszkańcom tak kiepskich i niepoprawnych radnych. W Rybniku też był ten problem ale dwóch radnych których dotyczył ten problem natychmiast zrzekło się mandatu. W Raciborzu jakoś brak samokrytyki i niestety radni rządzą tym miastem „aby na aby”

  2. i co z tego ,ze wojewoda wygasil mandaty panow Miki i Majnusza ,sad administracyjny potwierdzil swym wyrokiem racje wojewody ,ale ci panowie dalej chodza na sesje i mimo, ze nielegalni biora kase,czy to jest ok.,brak mi slow jak mozna nazwac ich postepowa

  3. Lista tych, którzy byli już wymieniani są i tych, którzy również powinni być wymienieni – to osoby znane raciborzanom, za którymi nie oddano by glosu w żadnych wyborach. Może mi ktoś wytlumaczy, jak „oni” to robią, że wygrywają każde wybory?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here