Koncert charytatywny DZIECI – DZIECIOM

0

14 stycznia 2005 Gimnazjum nr 4 im Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Raciborzu zorganizowało doroczny koncert charytatywny DZIECI _ DZIECIOM. Był to już piąty, jubileuszowy koncert. W przygotowaniach do tak ważnego wydarzenia uczestniczył dyrektor szkoły Bogdan Depta, grono pedagogiczne i wszyscy uczniowie. Uzdolniona plastycznie młodzież przygotowała prace plastyczne, które były sprzedawane w czasie koncertu. Całkowity dochód ze sprzedaży tych prac i gazetki szkolnej został przeznaczony na pomoc w leczeniu małego Kubusia Pietrzyka.
Zebranych przywitał Chór G4 występujący pod kierunkiem Marcelego Reszki. W spektaklu „Za szybko” wyreżyserowanym przez Joannę Gizowską _Kurek zbudowanym na twórczości ks. Jana Twardowskiego i Wisławy Szymborskiej do muzyki z filmu „Wiedźmin” zaprezentowali się uczestnicy szkolnego kółka teatralnego. Wystąpili również zaproszeni do udziału w programie pierwszoklasiści szkoły podstawowej. Gwiazdą wieczoru był zespół „Whisky River” ze świętochłowic.


Na zaproszenie młodzieży odpowiedzieli: wiceprezydent Raciborza Mirosław Szypowski, wizytator KO Halina Sitnikow, prezes wojewódzkiego oddziału TPD Jan Wiesiołek, prezes oddziału miejskiego TPD Krystyna Klimaszewska.

Salę wypełniali uczniowie gimnazjum i ich nauczyciele. Szkoda, że zawiedli rodzice.
/Barbara Sput/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here