Biały marsz w intencji Ojca Świętego

0

W uroczystym białym marszu poświęconym pamięci Ojca Świętego udział wzięli uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 15 z rodzicami, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz dyrekcja.Marsz zakończył się mszą świętą w kościele pod wezwaniem NSPJ, prowadzoną przez ks. Adama Rogalskiego.
Dzieci uczciły pamięć Papieża Jana Pawła II modlitwą i kwiatami. W modlitwie wiernych prosiły:

1. Boże nasz Ojcze, prosimy Cię za cały Kościół święty aby gromadząc się wokół Chrystusa na Eucharystii i wspólnej modlitwie, umacniał się wierze i miłości. Ciebie prosimy..

2. Boże nasz Ojcze, tak wiele razy usłyszeliśmy z ust Jana Pawła II słowa ?Nie lękajcie się?. Prosimy Cię o odwagę, abyśmy pomimo trudności, nie bali się być dobrymi i świadczyć o Tym, ze należymy do Chrystusa. Ciebie prosimy ….

3. Boże nasz Ojcze, dziękujemy Ci za wszystkie nauki Ojca Świętego jego przykład życia, modlitwę i cierpienie. Prosimy Cię, abyśmy byli dobrymi uczniami Ojca Świętego. Ciebie prosimy ….

4. Boże nasz Ojcze, prosimy Cię za zmarłego Ojca Świętego obdarz go radością wieczną. Ciebie prosimy ….

5. Boże nasz Ojcze, Prosimy Cię za całą naszą szkołę, aby była miejscem, w którym dzieci będą uczyły się prawdy, dobra, piękna i tego co prowadzi do Boga. Ciebie prosimy ….

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here