Zawody pływackie

0

Podopieczni nauczycielki SSP 15 – trenerki pływania Ewy Sienkiewicz wzięli udział w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski Dzieci 10 letnich, które zostały rozegrane na pływalni SMS w Raciborzu.W zawodach uczestniczyli równiez zawodnicy innych klubów.
Miejsca i wyniki pływaków SSP 15:
BLOK I

100 m stylem grzbietowym


3. Piszczan Agnieszka 1:40,70

11. Kiersztyn Magdalena 1:52,26

12.Wyleżoł Julia 1:53,51

14 Grzelak Katarzyna 1:55,40

19 Burszczyk Anna 2:00,52

22 Mrugała Magdalena 2:03,82

23 Czenstochowska Aleksandra 2:04,45

26 Horak Karolina 2:17,39

- reklama -



2 Bugdol Rafał 1:31,80

8 Ersetic Tomasz 1:47,87

9 Perek Mateusz 1:50,67

10 Turko Patryk 1:53,80

11 Babula Filip1:55,86

14 Sput Tomasz 2:01,80

15 Matys Damian 2:02,40

16 Zając Adam 2:03,36

19 Szkopek Dawid 2:10,74

20 Krupa Piotr 2:11,03



100m stylem dowolnym



10 Sadowska Dajana 1:38,82

19 Bugiel Katarzyna 2:06,54



16 Cieślik Grzegorz 1:41,95

20 Stolorz Karol 1:48,62

21 Teodorowicz Mariusz 1:50,95

22 Zygadlewicz Miłosz 1:52,10

23 Zając Wojciech 1:53,16



50m. stylem klasycznym



7 Grzelak Katarzyna 0:53,03

9 Czenstochowska Aleksandra 0:55,19

11 Wołoszyn Joanna 0:56,16

12 Sadowska Dajana 0:58,24

15 Kiersztyn Magdalena1:01,32

17 Piszczan Agnieszka 1:02,51

20 Mrugała Magdalena 1:07,23

21 Horak Karolina 1:11,13

22 Bugiel Katarzyna 1:13,09



12 Turko Patryk 0:53,14

14 Babula Filip 0:54,13

15 Cieślik Grzegorz 0:55,18

18 Farina Kevin 0:57,42

20 Zygadlewicz Miłosz 0:58,30

21 Ersetic Tomasz 0:59,04

23 Stolorz Karol 1:00,31

25 Perek Mateusz 1:07,04

27 Zając Adam 1:15,16



100m stylem zmiennym



7 Bugdol Rafał 1:38,16


BLOK II


50m stylem dowolnym



10 Sadowska Dajana 0:42,54

12 Wołoszyn Joanna 0:44,54

24 Wyleżoł Julia 0:50,26

25 Bugiel Katarzyna 0:52,04

28 Mrugała Magdalena 1:02,10

29 Burszczyk Anna 1:02,60

30 Kurkiewicz Natalia 1:05,66

31 Horak Karolina 1:07,76



8 Bugdol Rafał 0:38,01

16 Cieślik Grzegorz 0:42,01

23 Stolorz Karol 0:46,33

24 Teodorowicz Mariusz 0:48,54

25 Perek Mateusz 0:52,39

27 Krupa Piotr 0:54,99

28 Szkopek Dawid 0:56,57

29 Małys Damian 0:57,39

32 Zając Adam 1:01,92



100m stylem klasycznym



7 Grzelak Katarzyna 1:54,85

11 Czenstochowska Aleksandra 2:00,06

14 Wołoszyn Joanna 2:07,15



15 Zygadlewicz Miłosz 2:01,77

16 Turko Patryk 2:01,86

17 Babula Filip 2:02,22

18 Farina Kevin 2:03,24

19 Cieślik Grzegorz 2:04,42

21 Teodorowicz Mariusz 2:05,48

22 Ersetic Tomasz 2:10,95



200m stylem grzbietowym


2 Piszczan Agnieszka 3:36,60

8 Kiersztyn Magdalena 3:55,64

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here