Z okazji Dnia Dziecka

0

Drodzy Rodzice!

Z okazji Dnia Dziecka postarajcie się, żeby każde dziecko czuło się w tym dniu potrzebne, zadowolone i szczęśliwe. Chciałabym, aby wszystkie dzieci mogły się wypowiedzieć na temat tego co czują, czego im brakuje i aby rodzice wysłuchali je.

Drodzy rodzice, w Dniu Dziecka pragnę od Was nie tylko prezentów, ale także abyście się mną bardziej interesowali. Porozmawiajcie ze mną, ale nie pytajcie ciągle o szkołę. I nie zapomnijcie o wspaniałych prezentach np. wyposażenie do gry w tenisa.

PS. Nie pogniewam się, jeśli kupicie coś innego!

Kochająca córka A.W.


Drodzy Rodzice!


Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim rodzicom na świecie cierpliwości, żeby umieli wysłuchać swoje dzieci do końca. Dzieciom życzę w tym szczególnym dniu, by nie musiały słuchać pytań o szkołę, które dzień w dzień powtarzają dorośli, czym zanudzają swoje dzieci.
Ja chciałbym, żebyśmy z całą rodziną wybrali się na jednodniową wycieczkę, obojętnie gdzie, chciałbym choć jeden dzień spędzić razem. A dzisiaj zapraszam Was na lody, ale wy stawiacie!

- reklama -
Drodzy Rodzice!

W imieniu wszystkich dzieci pragnę uzmysłowić rodzicom, że nie jest ważne co dostaniemy i jaki prezent, ale jak się będziecie o nas troszczyć. Dla nas ważniejsza jest miłość a nie zabawki, którymi się pobawimy, a które potem rzucimy w kąt.Drodzy Rodzice!

Z okazji Dnia Dziecka chciałabym z Wami wybrać się na lody, wycieczkę rowerową i na miły spacer. Proszę Was, żebyście się tyle nie pytali o szkołę i nie martwili się o mnie. Okażcie mi zainteresowanie. Nie chcę być dla Was obojętna. Bądźcie wyrozumiali i cierpliwi.
Córka Natalia


Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam, kochani Rodzice, abyście się nie kłócili. Chciałabym, żeby mama częściej przyjeżdżała z Niemiec, bo jest nam ciężko bez niej. Chcę też, żeby była przyjazna atmosfera w domu, a nie jak dotychczas. Chciałbym, żebyśmy razem całą rodziną pojechali nad jezioro. /AEG/Kochani!


W Dniu Dziecka życzę wszystkim dzieciom, aby wszelkie ich zmartwienia zostały rozwiane z pomocą rodziców, żeby dorośli mieli więcej czasu dla swoich podopiecznych i wysłuchali wszystkiego, co chcą powiedzieć dzieci. Życzę także, aby dorośli umieli słuchać dziecko, a nie obwiniać je za wszystkie szkody np. za zniszczoną kafelkę albo za stłuczony talerz, to nie zawsze wina dzieci. Czasem kafelka sama może pęknąć z zimna, a talerz sam się uszczerbi.
/Przybysz/Drodzy Rodzice! 31 maja 2005


Bardzo Wam dziękuję za to, że przez cały czas, się mną opiekujecie i chociaż na mnie często krzyczycie to i tak Was kocham. Bardzo nalegam, aby w Dniu Dziecka w naszym domu zagościł spokój i żeby nie wybuchła żadna kłótnia z mojego powodu…
Carl Johnson SADrodzy Rodzice prosiłbym Was o masę prezentów, ale tak naprawdę to to nie jest najważniejsze. Chciałbym, abyśmy spędzali razem więcej czasu i w końcu wyjechali na tę obiecaną wycieczkę.
Aha! Zapomniałem: przestańcie palić.W dniu mojego święta chciałabym dostać kilka groszy, żebym mogła sobie kupić psa (chociaż wiem, że go nie chcecie, ale zrobię Wam tym prezent, bo Wy też jesteście dziećmi swoich rodziców i też macie pełne prawo do prezentów). Po drugie chcę, żebyście się nie interesowali moimi ocenami, bo po co te nerwy? A po trzecie to chcę, żebyście byli weseli i pełni życia. Tymi słowami skończę swe prośby i życzenia.

Wasza KasiaDrodzy Rodzice
Życzę Wam, abyście mieli więcej cierpliwości do swoich dzieci, a także byli bardziej wyrozumiali dla nich w niektórych sprawach. Udowadniajcie im też częściej, że je kochacie i szanujecie.Drodzy Rodzice


Zawsze bardzo marzyłem o wspólnej wycieczce całą naszą rodziną, ponieważ jest mało takich chwil, aby nawiązać z Wami więź. Zapraszam Was nad jezioro na grilla. Także bardzo chciałbym dostać dmuchanego krokodyla, którym bym pływał po jeziorze podczas naszej wspólnej, mam nadzieję nie jedynej, wyprawy nad jezioro.
/Ad//i/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here