Dzień Dziecka

0

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim pociechom małym i dużym wszystkiego najlepszego. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyły się konkursy i liczne zabawy.Z okazji Dnia Dziecka wszystkim pociechom małym i dużym wszystkiego najlepszego. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyły się konkursy i liczne zabawy. Dzieci uczestniczyły w wielu konkursach sprawnościowych, w których udział brały również panie. Zabawa przy muzyce, gry z piłką trwałyby o wiele dłużej, gdyby nie deszcz. Ale to wcale nas nie odstraszyło i dalszą zabawę mieliśmy już na sali gimnastycznej. Oprócz licznych zabaw dzieci otrzymały również prezenty i słodycze. Już teraz z niecierpliwością czekamy na następny Dzień Dziecka.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here