Mali angliści

0

W dniu 13.06.05 odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia pokazowe dla rodziców z języka angielskiego. W trakcie zajęcia dzieci śpiewały, mówiły wierszyki, a także rozwiązywały proste zagadki.W dniu 13.06.05 odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia pokazowe dla rodziców z języka angielskiego. W trakcie zajęcia dzieci śpiewały, mówiły wierszyki, a także rozwiązywały proste zagadki. Zajęcia odbywały się w dwóch turach. Jako pierwsze swoje umiejętności przedstawiły dzieci, które dopiero od tego roku szkolnego rozpoczęły naukę języka angielskiego. Po nich do głosu doszły dzieci, które już dłuższy czas uczęszczają na zajęcia. Ale wszystkie pociechy zaskoczyły nas swoimi umiejętnościami w nazywaniu rzeczy, zabawek, zwierząt oraz udzielaniu odpowiedzi na proste pytania. Oby tak dalej a nasi milusińscy już niedługo „przeskoczą” swoich rodziców.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here