Zakaz ruchu samochodów ciężarowych

3

Komunikacyjnych informacji ciąg dalszy.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że od 29 lipca, w godzinach 11.00 – 22.00 na obszarze 9 województw zacznie obowiązywać zakaz ruchu samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Zakaz ten dotyczy województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, śląskiego, łódzkiego i lubelskiego. Zakaz w dalszym ciągu obowiązuje również na obszarze województwa małopolskiego.


Szczegółowe informacje na temat ograniczeń w ruchu na drogach znajdują się na stronie internetowej: www.gddkia.gov.pl lub telefonicznie: 0 22/ 3758696. Tu znajduje się również lista pojazdów, do których nie mają zastosowania przepisy o ograniczeniach w ruchu. Ogłoszenie zakończenia obowiązywania zakazu nastąpi przez podanie odrębnego komunikatu.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Kasiu życzę Ci zwycięstwa!!! Ale to co zrobiłaś do tej pory jest już niesamowite. pozdro 394

  2. Gratulacje dla Kasii 5 miejsce w finale i nowy rekord Polski 2:27,85.

  3. Kasia Gratulacje. Wielki sukces. Piękne zwycięstwo. Mam prośbę, jak będziesz następnym razem na mistrzostwach świata, załatw mi autograf michael`a phelps`a. Po twój, to się osobiście zgłoszę do SMSu :P. Gratuluje!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here