„Przez zabawę do nauki”

0

Wakacyjne Warsztaty Umiejętności pod hasłem „Przez zabawę do nauki” proponuje w sierpniu Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Raciborzu.

Oferta kierowana jest do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych, uczniów gimnazjum i I klas szkół ponadgimnazjalnych.W programie warsztatów przewidziano: ćwiczenia antystresowe i relaksacyjne, zdobycie umiejętności zarządzania czasem i organizowania nauki, trening umiejętności twórczych, ćwiczenia poprawiające koncentrację uwagi, zapamiętywanie, sporządzanie notatek, a także doskonalenie komunikacji niewerbalnej, rozwijanie zdolności "sprzedawania" wiedzy i radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Program warsztatów obejmuje 3 dni po 3 godziny zajęć w godzinach od 10.00 do 13.00. Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych: dla uczniów gimnazjum i I klas szkół ponadgimnazjalnych – w dniach od 8 do 10 sierpnia, zaś dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych – w dniach od 22 do 24 sierpnia. Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona.


Zgłoszenia chętnych do uczestnictwa w warsztatach przyjmowane są telefonicznie pod numerem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Raciborzu – 415 35 47, do końca czerwca.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here