Wybory do Sejmu i Senatu RP

0

W związku z wyznaczonymi na 25 września 2005 roku wyborami do Sejmu i Senatu, osoby zameldowane na pobyt stały na terenie miasta Racibórz ujęte są w spisie wyborców tworzonym dla przeprowadzenia głosowania.

Ponadto osoby przebywające czasowo w Raciborzu w okresie obejmującym dzień wyborów oraz osoby nigdzie nie zameldowane są dopisywane do spisu wyborców,
jeżeli do 15 września 2005 roku złożą w tej sprawie odpowiedni wniosek w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Racibórz, w pokoju nr 14.
Dopisanie do spisu wyborców na wniosek osoby zainteresowanej powoduje skreślenie jej ze spisu wyborców w miejscu pobytu stałego.
Wyborcy niepełnosprawni mogą głosować w wybranym przez siebie obwodzie
głosowania w lokalu dostosowanym dla potrzeb niepełnoprawnych, jeżeli do dnia 15 września 2005 toku złożą w tej sprawie wniosek osobiście w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Racibórz w pokoju nr 14 lub telefonicznie – 7550632.


Wymienione lokale mieszczą się w:
1) Gimnazjum Nr 3 – Racibórz, ul. Żorska ( obwód wyborczy nr 14)
2) Szkole Podstawowej Nr 1 – Racibórz, ul. Cecylii ( obwód wyborczy nr 25 )
Osoby niepełnosprawne, które nie złożą wymienionego wniosku będą głosować w lokalu wyborczym właściwym dla swojego miejsca zamieszkania.


Jednocześnie osoby zmieniające miejsce pobytu przed dniem wyborów otrzymają na swoje żądanie do dnia 23 września 2005 roku zaświadczenie o prawie do głosowania w miejscu pobytu w dniu wyborów.


Spis osób uprawnionych do udziału w wyborach udostępniony zostanie do wglądu
w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Racibórz – pokój nr. 5 w dniach 13 do 16 września 2005 roku w godzinach otwarcia Urzędu.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here