Znowu będzie się sprzątać

6

Po raz dwunasty Racibórz dołaczy się do akcji „Sprzątanie Świata – Polska”. To największa w kraju całoroczna kampania edukacji ekologicznej.

Jej startem i kulminacyjnym momentem jest właśnie „Sprzątanie", które przypada zawsze w trzeci weekend września. W tym roku to 16, 17 i 18.


Kampania ma charakter dobrowolny, apolityczny i społeczny. Koordynatorem kampanii jest Fundacja Nasza Ziemia.


Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Racibórz zaprasza szkoły podstawowe i gimnazja do udziału w kampanii. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa (tel. 75-50-677 lub mail [email protected] ).
Urząd wyposaży zbierających w odpowiedni sprzęt – worki oraz odpowiednie rękawice. Wiadomo już, że sprzątać będzie 5 raciborskich gimnazjów i 14 szkół podstawowych, Zasili ich około 7 tysięcy uczniów szkół średnich.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. kopacz

  Nic nie ginie w przyrodzie -tylko zmienia formę lub miejsce zamieszkania 🙂 Skoro obiecali i dotrzymali słowa to tylko chwalic; CHWAŁA CI O WIELKI.. PRZENOSICIELU.. O CHWAŁA CI!

 2. kopacz

  Ciekawe czy ktoś wykopie Arboretum Bramy Morawskiej i posadzi je np. na „Kamienioku” :-0

 3. Olo

  Przemalowali łąwki wiec teraz nikt nie będzie im wytykał ze nic nie zrobili dla mieszkańców Raciborza hehe. Wpiszą sobie to w zasługi. A przy wyborach będą się szczycić ze ławki pomalowali. Głosujcie na nich a może pomalują wam więcej ławek. 🙂

 4. kopacz

  Ta substancja to nie lakier Olo! -to śluz pana Stanisława! (był lekko przeziębiony jak przenosili te ławki w nocy).

 5. Hm,ciekawe dlaczego przenieśli je akurat za bramę? Miałyby stać na jakims tam trawniku?? Mogą upiększać drózkę za bramą, która tak dzielnie urząd sobie wymyślił. Tylko pytam po jaką cholerę? Do czego ona tam jest potrzebna? Ta kasa przydałaby się chyba na co innego co??

 6. ja

  bardzo oryginalny pomysł .popieram oby takich więcej-jakoś się cywilizujemy!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here