Uczniu, uważaj na komórkę!

14

W ostatnich dniach miało miejsce kilka kradzieży telefonów komórkowych w szkołach.

Policja apeluje do uczniów by rozważniej wybierała miejsce przechowywania swoich telefonów komórkowych. Otwarte plecaki, dostępne kieszenie i brak wyobraźni dzieci są łakomym kąskiem dla złodziei. Policja zwraca się także do dyrekcji szkół i nauczycieli z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu.


/s/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

14 KOMENTARZE

 1. I co takiego się stało!!!!! Dziennie są jakieś wybryki,a tu taka afera! Dobrze sie stało! Powinnien nie tylko plakat zniknąć,ale on sam!!!!

 2. racib

  Odnoszę wrażenie, że raciborzanie chcą w ten sposób odciąć Tuska od raciborskich PO-wców z Markowiakiem (i jego asystenta), który ze swoimi ludźmi już zalatwił sobie poselskie diety i chce coś jeszcze. PO w raciborzu źle się kojarzy, jak widać oprócz zwykłych obywateli również władze miasta się od nich odcinają. Obraza, bo mafię ruszyły wandale!!!

 3. A-F

  Uciekł bo się przestraszył gołębi:))

 4. A-F

  Donald Tusk powinien wiedzieć, że w Raciborzu poseł Markowiak nie zadbał i nie przypilnował jego transparentu ( jak i wiele innych spraw). Podobizna Tuska znika z rusztowania podczas kiedy podobizna Markowiaka na słupach ogłoszeniowych ma się całkiem dobrze:)))Może by tak OSiR wyczyścił słupy bo już mi zmierzło codzienne ogladanie tej wypłowiałej twarzy.

 5. ???

  „Nie tak dawno zdewastowano fragmenty średniowiecznej Kolumny Maryjnej” ciekawe czy wszyscy politycy naszego regionu są tak niedouczeni, jak p. Kretek. Kolumna maryjna jest barokowa a nie średniowieczna. Cóż to tylko jakieś 200 lat różnicy.

 6. Mari

  ściągnięcie baneru ma tyle wspólnego z bezpieczeństwem gości i mieszkańców co kolumna maryjna ze średniowieczem. Pozatym od reagowania w tej sprawie jest policja a nie władze. Ten Pan powinien nazywac sie podobnie ale troszke inaczej

 7. ***

  może poprostu budowlańcy zdjęli reklamę Tuska, bo ta była wywieszona bez pozwolenia

 8. A-F

  Albo nie wytrzymał konkurencji z reklamą nieopodal gdzie w pewnej księgarni( której nazwy nie będę reklamował – bo mi za to nie płacą)obok której przechodząc należy uklęknąć – gdyż jest tak święta – jest przyklejonych do szyb witryny tylu Lechów Kaczyńskich, że Donald sam jeden na tylu przeciwników nie miał szans więc dał sobie luz:)))

 9. mf

  Brawo Mari… Pięknie ujęte…

 10. A-F

  Warto się zapytać pana Kretka jaki obecnie panuje styl w architekturze skoro dla niego rok 1727 jest epoką średniowiecza ( to może obecnie mamy ROKOKO?).I czemu zaraz nazywa zdjecie transparentu „…atakiem na kandydata PO na prezydenta…”. I jeszcze jedno: do polityki wmieszał kolumnę Maryjną:))

 11. ppp

  A może w ten ciekawy sposób juz sobie ktoś awansem ” wybrał ” Tuska ??? Może to jakiś jego fan z PO, który po wyborach powiesi sobie podobiznę swojego idola nad łóżkiem ??? Widzę przynajmniej dwóch potencjalnych podejrzanych w tej sprawie !

 12. Dedykacja dla PPP. Szpicel melduje – I z KC PZPR rozkazuje: ludzie narzekają – popuścić, ludzie są zadowoleni – przycisnąć, ludzie kawały opowiadają o władzy – ogłosić alarm o zagrożeniu państwa. Dziękuję wszystkim respondentom za poczucie humoru. W Raciborzu jest nadzieja!!!.

 13. Tomasz

  „po ataku na kandydata PO na prezydenta „. Buhaha… Nie czytać w trakcie picia płynów!!! ;-))))

 14. Bolo

  Niech pan Kretek poszuka dzieci psycholi wsród „praworządnych” rodzin to z pewnością bezpieczeństwo Raciborza będzie o wiele lepsze. Może to te psychole skradli Tuska

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here