Liga lekkoatletyczna o puchar SSP15

0

Liga lekkoatletyczna o puchar SSP15
LIGA LEKKOATLETYCZNA O PUCHAR DYREKTORA SSP 15 RACIBÓRZ 26.09.2005r.60 m dziewczynki rocznik 93

1. KARWIŃSKA Katarzyna SP-11 9,18s 71pkt 11

2. CZERWIŃSKA Marta SP-7 9,26s 67pkt 9

- reklama -

3. SZYMANSKA Katarzyna SP-13 9,44s 64pkt 8

4. OTLIK Basia SP-18 9,50s 60pkt 7

5. KAZIMIERCZAK Daria SP-4 9,50s 60pkt 6

6. CIEŚLIK Patrycja SSP-15 9,78s 50pkt 5


7. DOMAŃSKA Magda SP-18 9,82s 50pkt 3,5


8. SZRAMEK Magda SP-7 9,82s 50pkt 3,5


9. MATUSIAK Karolina SP-4 10,08s 41pkt 2


10. ZIELONKA Anita SP-4 10,11s 41pkt


11. ONUFSZAK Ola SP-3 10,13s 41pkt 1


12. BŁAHUT Katarzyna SP-3 10,14s 41pkt


13. CHYLIŃSKA Paulina SSP-15 10,14s 41pkt


14. PAWŁOWSKA Aleksandra SSP-15 10,16s 38pkt


15. JASZEK Justyna SP-13 10,22s 38pkt


16. KUBACKA Aleksandra SSP-15 10,25s 38pkt


17. WAŁACH Dominika SP-3 10,36s 33pkt


18. BRUNOT Julia SP-4 10,39s 33pkt


19. SZULC Helena SP-3 10,41s 33pkt


20. ŁOPACZ Halina SP-18 10,45s 33pkt


21.BULAK Alicja SP-8 10,46s 30pkt


22. KOMOR Joanna SP-3 10,50s 30pkt


23. SMOŁKA Basia SP-7 10,58s 28pkt


24. DOMAGAŁA Hanna SSP-15 10,60s 28pkt


25. TERAŃSKA Agata SP-8 10,64s 28pkt


26. JAKIEŁA Adrianna SP-13 10,70s 25pkt


27. WOJCIECHOWICZ Ada SSP-15 10,81s 23pkt


28. ZIELONKA Sonia SP-3 11,34s 15pkt


600 m dziewczynki rocznik 93


1. RASZEWSKA Anna SSp-15 2:01,78s 71pkt 11


2. WŁADARZ Justyna SP-18 2:03,98s 66pkt 9


3. CUCOŃ Katarzyna SP-8 2:04,79s 63pkt 8


4. PIKUŁA Iza SP-4 2:06,22s 62pkt 7


5. TOKARCZYK Pamela SSP-15 2:08,69s 58pkt 6


6. LENORD Sandra SP-7 2:10,13s 55pkt 5


7. STRĘK Magda SSP-15 2:11,10s 54pkt


8. BUDZIK Joanna SSP-15 2:13,19s 50pkt


9. KOLLEK Kamila SP-7 2:13,54s 49pkt 4


10. TUMULKA Monika SP-8 2:13,92s 48pkt 3


11. CYCOŃ Monika SP-8 2:14,26s 48pkt


12. ŁOPACZ Hania SP-18 2:15,97s 45pkt 2


13. RATYŃSKA Sabina SP-4 2:18,67s 40pkt 1


14. HIBNER Małgorzata SP-8 2:19,59s 38pkt


15. WIECZOREK Ola SP Walce 2:19,88s 38pkt


16. SKROBOL Klaudia SP-3 2:21,16s 35pkt


17. SUŁEK Joanna SP Walce 2:25,59s 27pkt


18. PADUCH Joanna SSP-15 2:27,51s 24pkt


19. CHLUBA Nikola SP-8 2:30,06s 20pkt


20. BIENIA Patrycja SP-7 2:40,19s 7pkt


21. SOBOLA Kasia SSP-15 2:40,81s 6pkt


22. MULARCZYK Martyna SSP-15 DQ



60 m dziewczynki rocznik 94-95


1. STUGIEWICZ Dominika SP-4 9,39s 64pkt 11


2. NOWAKOWSKA Marta SP-4 9,73s 53pkt 9


3. FLEGEL Delfina SP-8 9,76s 50pkt 8


4. PISARCZYK Judyta SP-7 9,86s 47pkt 7


5. FARINA Vanessa SSP-15 9,87s 47pkt 6


6. DROŻDŻ Katarzyna SP-1 9,93s 47pkt 5


7. GALICKA Ewa SSP-15 10,04s 44pkt 4


8. KUNC Agata SP-18 10,16s 38pkt 3


9. LATACZ Marta SP-4 10,26s 35pkt


10. KULA Karolina SP-11 10,32s 35pkt 2


11. LEKSZA Wanda SP-3 10,35s 33pkt 1


12. ŻUKOWSKA Magda SP-1 10,35s 33pkt


13. KARCZMARZ Monika SSP-15 10,37s 33pkt


14. WANSIUK Sandra SP-18 10,38s 33pkt


15. WŁODARCZYK Martyna SP-4 10,39s 33pkt


16. MAZUREK Dajana SP-18 10,39s 33pkt


17. BARAŃSKA Martyna SP-8 10,56s 28pkt


18. GŁOMBIK Magda SSP-15 10,58s 28pkt


19. TWARDOWSKA Oktawia SSP-15 10,60s 28pkt


20. MAJCHER Aleksandra SP-11 10,62s 28pkt


21. SZYMICZEK Aleksandra SP-1 10,63s 28pkt


22. SOBOLA Joanna SP-8 10,64s 28pkt


23. LIPIEŃ Daria SP-1 10,64s 28pkt


24. NOWAKOWSKA Emilia SP-4 10,64s 28pkt


25. GARGULIŃSKA Kasia SP-1 10,64s 28pkt


26. NOWAK Martyna SP-1 10,73s 25pkt


27. KYRCZ Beata SP-11 10,75s 25pkt


28. POPIS Natalia SSP-15 10,79s 23pkt


29. MAZUR Aneta SP-4 10,80s 23pkt


30. KOWALEWSKA Ewa SP-18 10,84s 23pkt


31. CHRIST Magdalena SP-13 10,85s 23pkt


32. PAJĄK Alicja SP-4 10,85s 23pkt


33. WILK Angelika SP-3 10,89s 21pkt


34. ZIMNY Justyna SP-1 11,02s 19pkt


35. UFNIARZ Dominika SP-1 11,05s 19pkt


36. JANIGA Julia SP-1 11,07s 18pkt


37. PACHARZYNA Aneta SP-3 11,13s 18pkt


38. GŁOSNIA Ola SP-4 11,26s 15pkt


39. SIKORA Agata SP-8 11,28s 15pkt


40. MARYSZCZAK Monika SP-8 11,32s 15pkt


41. STANISZEWSKA Monika SP-7 11,42s 13pkt


42. WIŚNIEWSKA Ola SP-4 11,43s 13pkt


43. KOZIOŁ Monika SP-3 11,51s 12pkt


44. DOMARADZKA Marta SP-3 11,58s 11pkt


45. MYŚLIWIES Joanna SP-3 11,78s 8pkt


46. JURCZYK Beata SSP-15 11,95s 7pkt


47. KWAŚNY Aneta SP-3 11,96s 6pkt


48. ABRAMCZUK Karolina SSP-15 11,98s 6pkt


49. KURKIEWICZ Natalia SSP-15 12,17s 4pkt


50. SEKUŁA Aneta SP-3 12,67s 0pkt


51. BUBAK Mariola SP-3 12,92s 0pkt


52. FRANICA Dżesika SSP-15 14,41s 0pkt


600 m dziewczynki rocznik 94-95


1. SIEDLOK Julia SSP-15 2:02,82s 69pkt 11


2. KREMZER Natalia SSP-15 2:03,88s 67pkt 9


3. GRUSZKA Ola SP-18 2:07,29s 60pkt 8


4. BORTEL Justyna SSP-15 2:10,39s 55pkt


5. FREINDORF Aleksandra SP-11 2:10,67s 54pkt 7


6. SADOWSKA Dajana SSP-15 2:11,04s 54pkt


7. STANISZEWSKA Karolina SSP-15 2:11,39s 53pkt


8. MAZUREK Dajana SP-18 2:11,91s 52pkt 6


9. FITZON Ewelina SP-8 2:13,47s 49pkt 5


10. MAZURKIEWICZ Ola SSP-15 2:14,54s 47pkt


11. PALUCH Lidia SP-7 2:14,76s 47pkt 4


12. SIEKIERZYCKA Sara SP-18 2:15,67s 45pkt


13. WOŁOSZYN Joanna SSP-15 2:16,45s 44pkt


14. KOWALSKA Justyna SP-4 2:16,98s 43pkt 3


15. GRZESICZEK Dominika SP-8 2:17,94s 41pkt 2


16. BIENIA Marlena SP-7 2:18,32s 40pkt 1


17. PAJESTKA Alicja SP-8 2:18,89s 39pkt


18. TEKISZ Kasia SP-18 2:19,73s 38pkt


19. SOPYTA Karolina SSP-15 2:20,70s 36pkt


20. KOZIARSKA Paulina SP-7 2:22,39s 33pkt


21. LEW Karolina SSP-15 2:22,95s 32pkt


22. ZIMNY Justyna SP-1 2:25,60s 27pkt



23. RULKA Justyna SP-7 2:26,30s 26pkt


24. UFNIARZ Dominika SP-1 2:28,19s 23pkt


25. JANIGA Julia SP-1 2:28,19s 23pkt


26. SAJDOK Renata SSP-15 2:28,79s 22pkt


27. SIUDE Paulina SSP-15 2:31,29s 18pkt


28. FOJCIK Agnieszka SP-1 2:33,29s 15pkt


29. GOWORKO Karolina SP-3 2:35,51s 12pkt


30. WISOWSKA-KASPRZYK H. SP-3 2:36,41s 11pkt


31. FIOŁKA Marta SP-3 2:51,74s 0pkt


32. SKROBOL Joanna SP-3 2:55,51s 0pkt


Skok w dal dziewczynki rocznik 93


1. SZYMAŃSKA Kasia SP-13 4.10m 59pkt 11


2. KARWOŃSKA Katarzyna SP-11 3.86m 49pkt 9


3. CZERWINSKA Marta SP-7 3.85m 49pkt 8


4. JASZEK Justyna SP-13 3.75m 45pkt 7


5. CIEŚLIK Patrycja SSP-15 3.72m 44pkt 6


6. DOMAŃSKA Magda SP-18 3.70m 44pkt 5


7. KAZIMIERCZAK Daria SP-4 3.58m 40pkt 4


8. OTLIK Basia SP-18 3.50m 37pkt 3


9. TERAŃSKA Agata SP-8 3.49m 37pkt 2


10. CHYLIŃSKA Paulina SSP-15 3.44m 35pkt 1


11. KOMOR Joanna SP-3 3.43m 35pkt


12. MATUSIAK Karolina SP-4 3.40m 34pkt


13. JAKIEŁA Adrianna SP-13 3.35m 32pkt


14. ONUFSZAK Ola SP-13 3.35m 32pkt


15. WAŁACH Dominika SP-3 3.35m 32pkt


16. BŁACHUT Katarzyna SP-3 3.33m 31pkt


17. BULAK Alicja SP-8 3.30m 30pkt


18. ZIELONKA Anita SP-4 3.28m 30pkt


19. SZULC Helena SP-3 3.25m 29pkt


20. SZRAMEK Magda SP-7 3.21m 27pkt


21. PAWŁOWSKA Ola SSP-15 3.20m 27pkt


22. KUBACKA Ola SSP-15 3.10m 24pkt


23. SMOŁKA Basia SP-7 3.10m 24pkt


24. DOMAGAŁA Hanna SSP-15 2.95m 19pkt


25. WOJCIECHOWICZ Ada SSP-15 2.92m 18pkt


26. ZIELONKA Sonia SP-3 2.90m 17pkt


27. MAZUR Aneta SP-4 2.88m 16pkt


28. BURNAT Julia SP-4 2.87m 16pkt


Skok w dal dziewczynki rocznik 94-95


1. FLEGER Delfina SP-8 3.50m 37pkt 11


2. NOWAKOWSKA Marta SP-4 3.45m 35pkt 9


3. WASIUK Sandra SP-18 3.40m 34pkt 8


4. KARCZMARZ Monika SSP-15 3.39m 33pkt 7


5. KUNC Agata SP-18 3.35m 32pkt 5


6. SOBOLA Joanna SP-8 3.35m 32pkt 5


7. FARINA Vanessa SSP-15 3.35m 32pkt 5


8. LATACZ Marta SP-4 3.30m 30pkt 3


9. STUGIEWICZ Dominika SP-4 3.30m 30pkt


10 .MAJCHER Aleksandra SP-11 3.29m 30pkt 2


11. KULA Karolina SP-11 3.22m 28pkt 1


12. POPIS Natalia SSP-15 3.20m 27pkt


13. DROŻDŻ Katarzyna SP-1 3.20m 27pkt


14. LEKSZA Wanda SP-3 3.15m 25pkt


15. TWARDOWSKA Oktawia SSP-15 3.15m 25pkt


16. LIPIEN Daria SP-1 3.12m 24pkt


17. PISARCZYK Judyta SP-7 3.11m 24pkt


18. KOTOWICKA Martyna SSP-15 3.08m 23pkt


19. GŁĄBIK Magda SSP-15 3.05m 22pkt


20. KOZIOŁ Monika SP-3 3.05m 22pkt


21. NOWAK Martyna SP-1 3.05m 22pkt


22. SIEKIERZYCKA Sara SP-18 3.05m 22pkt


23. KYRCZ Beata SP-11 3.05m 22pkt


24. PAJĄK Alicja SP-4 3.00m 20pkt


25. CHRIST Magda SP-13 2.99m 20pkt


26. WŁODARCZYK Martyna SP-4 2.99m 20pkt


27. SZYMICZEK Aleksandra SP-1 2.95m 19pkt


28. SIKORA Agata SP-8 2.93m 18pkt


29. BARAŃSKA Martyna SP-8 2.90m 17pkt


30. GARGULIŃSKA Kasia SP-1 2.90m 17pkt


31. GALICKA Ewa SSP-15 2.90m 17pkt


32. WILK Angelika SP-3 2.90m 17pkt


33. ŻUKOWSKA Magda SP-1 2.90m 17pkt


34. NOWAKOWSKA Emilia SP-4 2.86m 16pkt


35. MARYSZCZAK Monika SP-8 2.84m 15pkt


36. KOWALEWSKA Ewa SP-18 2.8Om 14pkt


37. STAWARZ Justyna SSP-15 2.80m 14pkt


38. KWAŚNY Aneta SP-3 2.79m 13pkt


39. DAPA Anna SP-1 2.70m 10pkt


40. STANISZEWSKA Monika SP-7 2.70m 10pkt


41. WIŚNIEWSKA Ola SP-4 2.60m 8pkt


42. GŁOSNIA Ola SP-4 2.58m 7pkt


43. FOJCIK Agnieszka SP-1 2.50m 6pkt


44. SEKUŁA Aneta SP-3 2.50m 6pkt


45. PACHARZYNA Aneta SP-3 2.40m 4pkt


46. DOMARADZKA Marta SP-3 2.25m 2pkt


47. BUBAK Mariola SP-3 2.20m 1pkt


Rzut piłeczką palantową rocznik 93


1. BAŻANT Joanna SP-18 32m 52pkt 11


2. WŁADARZ Justyna SP-18 30m 47pkt 8,5


3. PIKUŁA Iza SP-4 30m 47pkt 8,5


4. CHLUBA Nikola SP-8 27,5m 40pkt 7


5. BIENIA Patrycja SSP-15 27m 39pkt 6


6. TOKARCZYK Pamela SSP-15 26m 36pkt 5


7. PADUCH Joanna SSP-15 24m 32pkt


8. BUGLA Sandra SP-18 23,5m 31pkt


9. BUDZIK Joanna SSP-15 23m 30pkt


10. WIECZOREK Ola SP Walce 22,5m 29pkt 4


11. SOBOLA Kasia SSP-15 22m 28pkt


12. CYCOŃ Monika SP-8 21m 26pkt 3


13. RASZWESKA Anna SSP-15 20,5m 25pkt


14. SKROBOL Klaudia SP-3 20m 24pkt 1,5


15. TUMULKA Monika SP-8 20m 24pkt


16. LENORD Sandra SP-7 20m 24pkt 1,5


17. CYCOŃ Katarzyna SP-8 17,5m 19pkt


18. RATYŃSKA Sabina SP-4 17,5m 19pkt


19. STRĘK Magda SSP-15 17m 18pkt


20. KOLLEK Kamila SP-7 16m 16pkt


21. MULARCZYK Martyna SSP-15 16m 16pkt


22. HIBNER Małgorzata SP-8 16m 16pkt



Rzut piłeczką palantową rocznik 94-95


1. SIEDLOK Julia SSP-15 36m 62pkt 11


2. KOWALSKA Justyna SP-4 29m 44pkt 9


3. MAZURKIEWICZ Ola SSP-15 25m 34pkt 8


4. FITZON Ewelina SP-8 23m 30pkt 7


5. PAJESTKA Alicja SP-8 22m 28pkt 6


6. FREINDORF Ola SP-11 21m 26pkt 5


7. SIUDEK Paulina SSP-15 19m 22pkt


8. KREMZER Natalia SSP-15 19m 22pkt


9. GRUSZKA Ola SP-18 19m 22pkt 3,5


10. KOZIARSKA Paulina SP-7 19m 22pkt 3,5


11. DAPA Anna SP-1 18,5m 21pkt 2


12. LEW Karolina SSP-15 17,5m 19pkt


13. SOPYŁA Karolina SSP-15 17m 18pkt


14. RULKA Justyna SP-7 16,5m 17pkt 1


15. GOWORKO Karolina SP-3 16m 16pkt


16. SOKOŁOWSKA Renifer SSP-15 16m 16pkt


17. TEKIEL Kasia SP-18 16m 16pkt


18. PALUCH Lidia SP-7 15,5m 15pkt


19. LAZER Marta SSP-15 15m 14pkt


20. BIENIA Marlena SP-7 15m 14pkt


21. FOLEK Joanna SP-8 14,5m 13pkt


22. FIOŁKA Marta SP-3 13,5m 11pkt


23. FIOŁKA Dorota SP-3 13,5 11pkt


24. SKROBOL Joanna SP-3 13m 10pkt


25. KOŁTUNOWSKA Anna SSP-15 13m 10pkt


26. WISOWSKA-KASPRZYK H. SP-3 12m 8pkt


27. GRZESICZEK Dominika SP-8 11m 6pkt


60 m chłopcy rocznik 93


1. BAJER Mateusz SP-18 8.94s 54pkt 11


2. PIETRYGA Adam SP-13 9.06s 47pkt 9


3. HYJEK Mirosław SP-18 9.09s 47pkt 8


4. MŁYNARCZYK Marcin SP-11 9.15s 44pkt 7


5. KĄDZIOŁA Piotr SP-4 9.34s 41pkt 6


6. KURZYDEM Maciej SSP-15 9.36s 38pkt 5


7. STYRNOL Kamil SP-13 9.41s 38pkt 4


8. MAZURKIEWICZ Krzysztof SSP-15 9.42s 38pkt 3


9. POMIOTŁO Tomasz SP-18 9.46s 35pkt


10. KRAKOWCZYK Mateusz SSP-15 9.46s 35pkt


11. KOWALSKI Grzegorz SP-4 9.54s 35pkt 2


12. ZOBEK Mateusz SSP-15 9.61s 33pkt


13. PIETRZAK Bartosz SP-3 9.63s 33pkt 1


14. DZIÓB Mateusz SP-3 9.64s 33pkt


15. LASKA Darek SP-4 9.64s 33pkt


16. BIAŁAS Błażej SP Walce 9.66s 30pkt


17. MROWIEC Kamil SP-8 9.69s 30pkt


18. NIECHORZ Rafał SP-18 9.89s 25pkt


19. GRZELAK Arek SSP-15 9.89s 25pkt


20. KLIMA Jan SP-8 9.89s 25pkt


21. HOŁYŃSKI Tymek SP-18 9.91s 25pkt


22. DOROBISZ Patryk SSP-15 10.00s 23pkt


23. BRODA Piotr S-8 10.08s 21pkt


24. PALUCH Mateusz SP-7 10.09s 21pkt


25. OBRUŚNIK Michał SP-4 10.22s 19pkt


26. LISZKA Krzysztof SP-13 10.26s 17pkt


27. OLIWA Mateusz SP-13 10.32s 17pkt


28. WŁODARCZYK Mateusz SP-4 10.35s 15pkt


29. BEDNORZ Mateusz SP-18 10.35s 15pkt


30. SOROCZYŃSKI Roman SP-11 10.41s 15pkt


31. MADEJA Kacper SSP-15 10.51s 13pkt


32. ZAJĄC Marcin SP-4 10.66s 9pkt


33. OCIĘSKA Mirek SP-4 10.72s 9pkt


34. MUCHA Marcin SP-8 10.76s 7pkt


35. MICHNA Łukasz SP-13 10.78s 7pkt


36. KAPUŚNIAK Piotr SSP-15 10.80s 7pkt


37. PORĄBKA Krzysztof SP-4 10.82s 7pkt


38. ORC Michał SP-3 11.46s 0pkt


39. RUMPEL Andreas SP-3 12.06s 0pkt


60 m chłopcy rocznik 94-95


1. KRAWCZYK Michał SP-7 9.28s 41pkt 11


2. WRAMBA Daniel SP-4 9.35s 38pkt 9


3. SMOLAK Sebastian SSP-15 9.50s 35pkt 8


4. ZALEWSKI Daniel SP-8 9.51s 35pkt 7


5. STRUCHŁY Maciej SP-11 9.56s 33pkt 6


6. NIECKARZ Mateusz SP-18 9.58s 33pkt 5


7. MUZIA Szymon SP-1 9.60s 33pkt 4


8. FLUDER Grzegorz SSP-15 9.61s 33pkt 3


9. ZAKSZESSKI Mateusz SP-4 9.68s 30pkt 2


10. MATYSIK Dominik SP-8 9.75s 28pkt 1


11. STADEK Kamil SSP-15 9.76s 28pkt


12. ROLNIK Bartek SSP-15 9.79s 28pkt


13. MULOWSKI Mateusz SP-13 9.79s 28pkt


14. WILIGIER Mateusz SP-4 9.83s 28pkt


15. ŚWIĄTEWICZ Łukasz SP-11 9.84s 28pkt


16. MIOŁOTA Mateusz SP-8 9.84s 28pkt


17. POPEK Radek SP Walce 9.85s 25pkt


18. LEŚNIKOWSKI Bartek SP-13 9.86s 25pkt


19. FRANICZEK Łukasz SP-3 9.88s 25pkt


20. PERSZEL Krzysztof SSP-15 9.89s 25pkt


21. SOCHA Artur SP-4 9.89s 25pkt


22. STASZCZYSZYN Kamil SP-18 9.95s 23pkt


23. ŁĄTKOWSKI Kamil SP-18 9.98s 23pkt


24. BARA Krzysztof SP-1 10.06s 21pkt


25. URBISZ Paweł SP-4 10.08s 21pkt


26. WIECZOREK Bernard SP-4 10.08s 21pkt


27. TOPOLSKI Michał SP-1 10.08s 21pkt


28. GRÓDEK Tomasz SP-11 10.16s 19pkt


29. RUDNICKI Tomasz SP-1 10.16s 19pkt


30. FIGURNIAK Tomasz SP-13 10.18s 19pkt


31. ŁOMNICKI Dawid SSP-15 10.18s 19pkt


32. GATNAR Adrian SP-3 10.18s 19pkt


33. GRUDZIŃSKI Adam SP-4 10.18s 19pkt


34. ŚWIERCZEK Mateusz SP-7 10.23s 19pkt


35. GLADUS Przemek SP-1 10.25s 17pkt


36. PIKUŁA Adrian SP-8 10.25s 17pkt


37. KIŃCZYK Mateusz SP-4 10.38s 15pkt


38. GUDYNOWSKI Dawid SSP-15 10.42s 15pkt


39. MENDELSKI Dawid SP-11 10.44s 15pkt


40. NIEŻYCHOWSKI Bartek SP-4 10.44s 15pkt


41. DONIEC Rafał SP-8 10.44s 15pkt


42. BAR Aleksander SP Walce 10.44s 15pkt


43. KAMPKA Marcin SP-4 10.44s 15pkt


44. PELC Damian SP-4 10.47s 13pkt


45. MARGAZYN Adam SP-4 10.48s 13pkt


46. BĘŚ Patryk SP-4 10.51s 13pkt


47. WILK Mateusz SP-8 10.51s 13pkt


48. TABISZ Paweł SSP-15 10.53s 13pkt


49. PRZYBYŁA Kamil SP-11 10.60s 11pkt


50. POMOTŁO Kamil SP-11 10.60s 11pkt


51. KOWAŁCZYK Adam SP-1 10.60s 11pkt


52. TABACHARNIUK Marek SP-7 10.63s 11pkt


53. SEKUŁA Mateusz SP-3 10.63s 11pkt


54. ZARĘBA Wojtek SSP-15 10.64s 11pkt


55. GLOMBIK Marcin SP Walce 10.64s 11pkt


56. LECHUN Kamil SSP-15 10.70s 9pkt


57. GORCZOWSKI Łukasz SP-3 10,72s 9pkt


58. BOTOREK Damian SP-11 10,73s 9pkt


59. TYLKA Łukasz SP-8 10,75s 7pkt


60. WITEK Dawid SP-7 10,76s 7pkt


61. DUDEK Karol SP-1 10,78s 7pkt


62. KRZYŻYK Denis SP-8 11,03s 4pkt


63. MAZUR Tomasz SSP-15 11,08s 3pkt


64. OBRUŚNIK Paweł SP-4 11,16s 2pkt


65. GOZARSKI Adam SSP-15 11,39s 1pkt


66. ŻMUDA Mateusz SP-3 11,54s 0pkt


67. MACHELSKI Michał SP-4 11,66s 0pkt


68. LACH Mateusz SP-3 11,90s 0pkt


1000 m chłopcy rocznik 93


1. WOJTASZEK Dawid SP-8 3:30.83s 51pkt 11


2. KRUPA Michał SSP-15 3:31.19s 50pkt 9


3. SUDENIS Maciej SSP-15 3:32.50s 49pkt 8


4. NIEWRZOŁ Adrian SP-18 3:36.68s 44pkt 7


5. GÓRECKI Adam SP-18 3:37.00s 43pkt 6


6. FIOŁKA Paweł SP-3 3:42.38s 36pkt 5


7. GLOMBIK Denis SP Walce 3:43.82s 35pkt 4


8. DMITRUK Michał SSP-15 3:44.42s 34pkt


9. CIOŁEK Michał SP-18 3:47.35s 31pkt


10. MAJCHER Jakub SP-11 3:49.53s 29pkt 3


11. PACHARZYNA Mateusz SP-3 3:50.06s 29pkt 2


12. MALCZYK Łukasz SP-3 3:52.97s 26pkt


13. WIECZOREK Jarek SSP-15 3:54.13s 25pkt


14. DAMASIEWICZ Olek SP-11 3:56.88s 22pkt 1


15. GUCIK Arek SP-4 3:58.57s 20pkt


16. LIPIŃSKI Marcin SSP-15 3:59.79s 19pkt


17. BUCZYŃSKI Witold SP-18 4:00.47s 18pkt


18. KLIMEK Kamil SP-3 4:01.13s 18pkt


19. PUSLUTKA Daniel SP Walce 4:04.60s 14pkt


20. BOLIK Krzysztof SP-7 4:06.09s 13pkt


21. MACHETA Mateusz SSP-15 4:06.29s 12pkt


22. KOSOSKI Mateusz SSP-15 4:13.06s 9pkt


23. MUSIOŁ Mateusz SP-7 4:15.66s 8pkt


24. LACH Wojtek SSP-15 4:25.00 3pkt


25. BIERNACKI Bartek SSP-15 4:27.73s 1pkt


26. KUROWSKI Mariusz SP-3 4:32.22s 0pkt


1000 m chłopcy rocznik 94-95


1. SMOLEN Rafał SSP-15 3:34.08s 47pkt 11


2. SMAZ Maciej SSP-15 3:35.06s 46pkt 9


3. POCIECHA Krzysztof SP-18 3:38.37s 41pkt 8


4. BENEDYK Grzegorz SP-18 3:39.86s 40pkt 7


5. TOSZEK Adam SP Walce 3:41.04s 38pkt 6


6. TEODOROWICZ Mariusz SSP-15 3:41.38s 38pkt


7. ROSIK Adrian SP-11 3:42.49s 36pkt 5


8. HEFLINGER Franciszek SP-11 3:44.52s 34pkt 4


9. ŚWIĘTY Mariusz SP-7 3:44.53s 34pkt 3


10. MARCINEK Arek SP-4 3:46.08s 33pkt 2


11. GLADUS Przemek SP-1 3:46.78s 32pkt 1


12. RĘBISZ Jakub SP-11 3:50.96s 28pkt


13. SZYKOWSKI Paweł SP-8 3:53.18s 25pkt


14. PLĄSEK Rafał SSP-15 3:53.94s 25pkt


15. WYRWA Bartek SSP-15 3:55.06s 24pkt


16. PŁOTKA Mateusz SSP-15 3:57.11s 22pkt


17. KARKOCHA Wiktor SSP-15 3:57.72s 21pkt


18. OSTROWSKI Natanie SP-1 3:58.32s 20pkt


19. RABCZULE Jan SP-4 4:00.27s 18pkt


20. PAWŁOWSKI Bartek SSP-15 4:00.90s 18pkt


21. TOPOLSKI Michał SP-1 4:03.08s 16pkt


22. CYCOŃ Jacek SP-8 4:03.75s 15pkt


23. BUDZYŃSKI Sebastian SP-11 4:04.32s 14pkt


24. WASZKIELEWICZ Karol SP-4 4:05.65s 13pkt


25. WYROŚLOK Tomasz SP-4 4:07.12s 12pkt


26. GUNIA Krystian SP-18 4:08.30s 12pkt


27. JACHEĆ Grzegorz SSP-15 4:09.85s 11pkt


28. MAURER Jan SSP-15 4:11.56s 10pkt


29. SMUDA Patryk SP-7 4:12.66s 9pkt


30. PRZYBYŁA Michał SSP-15 4:16.68s 8pkt


31. WRÓBEL Piotr SP-7 4:17.26s 7pkt


32. DEPTA Marcin SSP-15 4:18.71s 7pkt


33. KOZYRA Łukasz SP-3 4:20.59s 6pkt


34. PIWOWAR Jacek SP-8 4:32.33s 0pkt


35. MENŻYK Daniel SP-8 4:34.56s 0pkt


36. STAWINOGA Remigiusz SP-3 4:34.75s 0pkt


37. CICHY Krzysztof SP-3 4:39.30s 0pkt


Skok w dal chłopcy rocznik 93


1. MŁYNARCZYK Marcin SP-11 4.17m 45pkt 11


2. BAJER Mateusz SP-18 4.12m 44pkt 9


3. PALUCH Mateusz SP-7 4.10m 42pkt 8


4. STYRNOL Kamil SP-13 4.05m 41pkt 7


5. PIETRYGA Adam SP-13 4.04m 40pkt 6


6. KLIMA Jan SP-8 3.92m 36pkt 5


7. CIOŁEK Michał SP-18 3.86m 34pkt 4


8. MROWIEC Kamil SP-8 3.82m 33pkt 3


9. KĄDZIOŁA Piotr SP-4 3.80m 32pkt 1,5


10. MAZURKIEWICZ Krzysztof SSP-15 3.80m 32pkt 1,5


11. KURZYDEM Maciej SSP-15 3.77m 31pkt


12. KOWALSKI Grzegorz SP-4 3.73m 30pkt


13. WYSZYKOWSKI Michał SP-18 3.70m 29pkt


14. ZOBEK Mateusz SSP-15 3.70m 29pkt


15. NIECHASZ Rafał SP-18 3.68m 28pkt


16. NIEWRZOŁ Adrian SP-18 3.68m 28pkt


17. GRZELAK Arek SSP-15 3.68m 28pkt


18. PIETRZAK Bartosz SP-3 3.65m 27pkt


19. LISZKA Krzysztof SP-13 3.65m 27pkt


20. WŁODARCZYK Mateusz SP-4 3.60m 25pkt


21. BEDNARZ Mateusz SP-18 3.58m 25pkt


22. SOROCZYŃSKI Roman SP-11 3.55m 24pkt


23. KRAKOWCZYK Mateusz SSP-15 3.53m 23pkt


24. MADEJA Kacper SSP-15 3.50m 23pkt


25. BIAŁAS Błażej SP Walce 3.48m 22pkt


26. LASKA Darek SP-4 3.36m 19pkt


27. BRODA Piotr SP-8 3.35m 19pkt


28. HOŁYŃSKI Tymek SP-18 3.35m 19pkt


29. DOROBISZ Patryk SSP-15 3.35m 19pkt


30. OBRUŚNIK Michał SP-4 3.23m 16pkt


31. KAPUŚNIAK Piotr SSP-15 3.20m 15pkt


32. OCIEPKA Mirek SP-4 3.16m 14pkt


33. MICHNA Łukasz SP-13 3.15m 14pkt


34. OLIWA Mateusz SP-13 3.10m 13pkt


35. MUCHA Marcin SP-8 3.10m 13pkt


36. ZAJĄC Marcin SP-4 3.08m 12pkt


37. PORĄBKA Krzysztof SP-4 3.00m 11pkt


38. ORC Michał SP-3 2.80m 9pkt


39. RUMPEL Andreas SP-3 2.60m 5pkt


40. DZIÓB Mateusz SP-3 2.55m 5pkt


Skok w dal chłopcy rocznik 94-95


1. SMOLAK Sebastian SSP-15 3.96m 38pkt 11


2. MUZIA Szymon SP-1 3.90m 36pkt 9


3. ŚWIĄTKIEWICZ Łukasz SP-11 3.76m 31pkt 8


4. NIECKARZ Mateusz SP-18 3.70m 29pkt 7


5. WRAMBA Daniel SP-4 3.68m 28pkt 6


6. FLUDER Grzegorz SSP-15 3.66m 27pkt 5


7. FRANICZEK Łukasz SP-3 3.62m 26pkt 3,5


8. STADEK Kamil SSP-15 3.62m 26pkt


9. MIŁOTA Mateusz SP-8 3.62m 26pkt 3,5


10. BENEDYK Grzegorz SP-18 3.60m 25pkt 1


11. KRAWCZYK Michał SP-7 3.60m 25pkt 1


12. STRUCHŁY Maciej SP-11 3.60m 25pkt 1


13. GRÓDEK Tomasz SP-11 3.56m 24pkt


14. MAZUREK Damian SP-18 3.55m 24pkt


15. PERSZEL Krzysztof SSP-15 3.55m 24pkt


16. KRZEMIŃSKI Michał SP-1 3.50m 23pkt


17. GRUDZIŃSKI Adam SP-4 3.50m 23pkt


18. MULOWSKI Mateusz SP-13 3.43m 21pkt


19. ŁOMNICKI Dawid SSP-15 3.43m 21pkt


20. POPEK Radek SP Walce 3.42m 21pkt


21. ZAREMA Wojtek SSP-15 3.42m 21pkt


22. JABŁOŃSKI Mateusz SSP-15 3.41m 20pkt


23. BOTOREK Damian SP-11 3.40m 20pkt


24. TABISZ Paweł SSP-15 3.40m 20pkt


25. FIGURNIAK Tomasz SP-13 3.38m 20pkt


26. URBISZ Paweł SP-4 3.36m 19pkt


27. FIOŁKA Filip SSP-15 3.36m 19pkt


28. STASZCZYSZYN Kamil SP-18 3.35m 19pkt


29. BĘŚ Patryk SP-4 3.35m 19pkt


30. WITEK Dawid SP-7 3.30m 18pkt


31. TYLKA Łukasz SP-8 3.30m 18pkt


32. ROLNIK Bartek SSP-15 3.30m 18pkt


33. LEŚNIKOWSKI Bartek SP-13 3.27m 17pkt


34. DONIC Rafał SP-8 3.37m 17pkt


35. KAMPKA Marcin SP-4 3.26m 17pkt


36. MATYSIAK Dominik SP-8 3.26m 17pkt


37. SOCHA Artur SP-4 3.25m 16pkt


38. ŁĄTKOWSKI Kamil SP-18 3.24m 16pkt


39. ZAKRZEWSKI Mateusz SP-4 3.22m 16pkt


40. PRZYBYŁA Kamil SP-11 3.21m 15pkt


41. ZALEWSKI Daniel SP-8 3.20m 15pkt


42. SEKUŁA Mateusz SP-3 3.17m 14pkt


43. GLOMBIK Marcin SP Walce 3.15m 14pkt


44. KRZYŻYK Denis SP-8 3.14m 14pkt


45. OSTROWSKI Nataniel SP-1 3.14m 14pkt


46. NIESTRÓJ Łukasz SP-1 3.10m 13pkt


47. WILIGIER Mateusz SP-4 3.10m 13pkt


48. KOWALCZYK Adam SP-1 3.10m 13pkt


49. NIEŻYCHOWSKI Bartek SP-4 3.10m 13pkt


50. MACHELSKI Micha SP-4 3.06m 12pkt


51. BAR Aleksander SP Walce 3.05m 12pkt


52. MENDELSKI Dawid SP-11 3.04m 12pkt


53. MARGAZYN Adam SP-4 3.04m 12pkt


54. PIKUŁA Adrian SP-8 3.02m 11pkt


55. GATNAR Adrian SP-3 3.00m 11pkt


56. LACH Mateusz SSP-15 2.99m 11pkt


57. PAWLIKOWSKI Szymon SP-1 2.98m 11pkt


58. WILK Mateusz SP-8 2.90m 9pkt


59. PELC Damian SP-4 2.85m 9pkt


60. LACH Mateusz SP-3 2.81m 8pkt


61. ŚWIERCZEK Mateusz SP-7 2.80m 8pkt


62. POMIOTŁO Kamil SP-11 2.80m 8pkt


63. TABACHARNIUK Artur SP-7 2.75m 7pkt


64. KIŃCZYK Mateusz SP-4 2.74m 7pkt


65. WIECZOREK Bernard SP-4 2.73m 7pkt


66. GORCZOWSKI Łukasz SP-3 2.72m 7pkt


67. OBRUŚNIK Paweł SP-4 2.50m 4pkt


68. ŻMUDA Mateusz SP-3 2.48m 4pkt


Rzut piłeczką palantową chłopcy rocznik 93


1. GÓRECKI Adam SP-18 49m 73pkt 11


2. HYJEK Mirosław SP-18 48m 71pkt 9


3. POMIOTŁO Tomasz SP-18 45m 65pkt


4. MAJCHER Jakub SP-11 45m 65pkt 8


5. PUSIUDKA Daniel SP Walce 44m 63pkt 6,5


6. DAMASIEWICZ Olek SP-11 44m 63pkt 6,5


7. SUDENIS Maciej SSP-15 43m 61pkt 5


8. WOJTASZEK Dawid SP-8 41m 57pkt 3,5


9. SOSNOWSKI Michał SP-4 41m 57pkt 3,5


10. BUCZYŃSKI Witold SP-18 40m 55pkt


11. GUCIK Arek SP-4 39m 53pkt 1,5


12. KRUPA Michał SSP-15 39m 53pkt 1,5


13. MACHETA Mateusz SSP-15 35m 45pkt


14. WIECZOREK Jarek SSP-15 35m 45pkt


15. DMITRUK Michał SSP-15 35m 45pkt


16. KUROWSKI Mariusz SP-3 35m 45pkt


17. MALCZYK Łukasz SP-3 34m 43pkt


18. BIERNACKI Bartosz SSP-15 34m 43pkt


19. BOLIK Krzysztof SP-7 32m 39pkt


20. MUSIOŁ Mateusz SP-7 31m 37pkt


21. KLIMEK Kamil SP-3 30m 35pkt


22. FIOŁKA Paweł SP-3 29m 33pkt


23. PACHARZYNA Mateusz SP-3 27m 29pkt


24. KOSOSKI Mateusz SSP-15 26m 27pkt


25. LACH Wojtek SSP-15 26m 27pkt


26. LIPIŃSKI Marcin SSP-15 20m 15pkt


27. GLOMBIK Denis SP Walce DQ DQ



Rzut piłeczką palantową chłopcy rocznik 94-95


1. SMOLEN Rafał SSP-15 45m 64pkt 11


2. GUNIA Krystian SP-18 42m 59pkt 9


3. RĘBISZ Jakub SP-11 41m 57pkt 8


4. ROSIK Adrian SP-11 40m 55pkt 7


5. WRÓBEL Piotr SP-7 39m 53pkt 6


6. NIESTRÓJ Łukasz SP-1 38m 51pkt 5


7. PŁOTKA Mateusz SSP-15 36m 47pkt 3,5


8. SMUDA Patryk SP-7 36m 47pkt 3,5


9. SMAL Maciej SSP-15 35m 45pkt


10. JACHEĆ Grzegorz SSP-15 35m 45pkt


11. WYRWA Bartek SSP-15 35m 45pkt


12. BUDZYŃSKI Sebastian SP-11 32m 39pkt


13. PLĄSEK Rafał SSP-15 31m 37pkt


14. BARA Krzysztof SP-1 31m 37pkt 1


15. MENŻYK Daniel SP-8 31m 37pkt 1


16. WYROŚLAK Tomasz SP-4 31m 37pkt 1


17. TOSZEK Adam SP Walce 30m 35pkt


18. WASZKIELEWICZ Karol SP-4 30m 35pkt


19. MORCINEK Arek SP-4 30m 35pkt


20. CYCON Jacek SP-8 29m 33pkt


21. KARKOCHA Wiktor SSP-15 29m 33pkt


22. MAURER Jan SSP-15 29m 33pkt


23. PAWLIKOWSKI Szymon SP-1 29m 33pkt


24. DUDEK Karol SP-1 28m 31pkt


25. POCIECHA Krzysztof SP-18 27m 29pkt


26. RUDNICKI Damian SP-1 27m 29pkt


27. CICHY Krzysztof SP-3 27m 29pkt


28. SZYKOWSKI Paweł SP-8 27m 29pkt


29. HEFLINGER Franciszek SP-11 26m 27pkt


30. EUSTACHIEWICZ Patryk SP-7 26m 27pkt


31. RABCZUK Jan SP-4 26m 27pkt


32. PIWOWAR Jacek SP-8 26m 27pkt


33. ŚWIĘTY Mariusz SP-7 23m 21pkt


34. WOJNA Artur SSP-15 22m 19pkt


35. ORLIŃSKI Adam SSP-15 20m 15pkt


36. KOZYRA Łukasz SP-3 20m 15pkt


37. BROMIRSKI Krzysztof SP-4 17m 9pkt


38. STAWINOGA Remigiusz SP-3 17m 9pkt

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here