Dzień „Pluszowego Misia”

10

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w piątek 25.11.2005 roku w naszej szkole członkowie „Koła Przyjaciół Książki” wraz z panią bibliotekarką Grażyną Mamczur przygotowali wiele atrakcji. Sala biblioteki szkolnej udekorowana została pluszowymi misiami przyniesionymi przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Każdy uczeń z klas I – III, który odwiedził naszą bibliotekę miał z sobą swego pluszowego misia. Oprócz pluszaków można było obejrzeć książki o różnych misiach, tych filmowych, literackich i prawdziwych. Pani Grażyna Mamczur zapoznała uczniów z sylwetkami niektórych autorów piszących opowieści o misiach i zachęciła do ich lektury. Członkowie „Koła Przyjaciół Książki” zaprezentowali również krótką, ale bardzo ciekawą inscenizację pt. „Mój przyjaciel miś”.
Każdy, kto tego dnia odwiedził naszą bibliotekę miał wrażenie jakby wchodził do innego świata, pełnego niezwykłych, pluszowych misiów.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

10 KOMENTARZE

 1. kolumb

  Czy takie opłaty ludzi zabiją? Władze wzruszają ramionami. O jakich remontach wy mówicie???? W waszych mieszkaniach od lat nic sie nie robi. To że pomalowaliście kawałek rynku wystarczy na najbliższe 30 lat co??

 2. A-F

  No proszę UM miasta szaleje a Frączek zamiast jako radny ludzi bronić to
  wyskakuje z kretyńskim pomysłem.

 3. boryna

  O jakich remontach Panie Szypowski mówicie???Odajcie swoje pensje prezydentów będzie na remonty.A żyjcie z swoich emerytur zobaczymy czy starczy na utrzymanie mieszkań i studia córki.Zrobi to Pan no ???

 4. Pana Sz. bedzie stać na studia córki,bo może przejśc na wojskową emeryturkę!!!!!!!!

 5. Panowie, przecież wybory samorządowe zbliżają się- czas czyścić przedpole aby pokazać, że bez tej władzy w Raciborzu się nie da- cholera kiedy ten układ sld się tu skończy????

 6. boryna

  A uważacie ze jak przyjdą ci co byli to będzie lepiej,wymienic wszystkich to może się coś zmieni,oni tylko obiecują aby dostac się do władzy i napchac !!!! tak jest z tą władzą

 7. kolumb

  Racja. Nie ma sie co łudzić. Tak będzie zawsze. Po pierwsze -nie urodzil sie jeszcze taki zeby zadowolic wszystkich, a po drugie – chocby nie wiadomo kto jak dobry i uczciwy byl to na „stołku” palma odbija a zamiast źrenic pojawia sie kasa. Jak juz ma okazje to kombinuje ile wlezie bo druga taka moze sie juz nie powtorzyć. O!

 8. dlaczego zawsze tak jest , że ukarani w naszym kraju zwykle bywają uczciwi. Osoby , które regularnie uiszczają opłatę za czynsz poniosą karę za tych migających się. Widzę na własne oczy, że mający samochody, pracujący od czasu do czasu nic nie płacą mieszkając w samym centrum ze wszelkimi wygodami i w kułak się śmieją, że za nich zapłaci rejon! Dlaczego nikt tego nie sprawdza, nie eksmituje do lokali o niższy standardzie.Uważam ,że istotne jest, czy lokator płaci w terminie.

 9. może warto zrobić ulgi, jak w abonamencioe rtv.

 10. z boku

  Czy ktoś się zdobędzie na to żeby rozliczyć Dyrektora MZB z poprzedniej podwyżki czynszu?? Ile środków dodatkowo otrzymał? na jakie remonty je przeznaczył? Ja płacę czynsz a MZB robi sobie kolejną zabawę w Restauracji Raciborskiej, zadowolone z siebie. Pytanie: ile wrozsły koszty utrzymania administracji??? Czy to są za trudne pytania dla naszych radnych?? Wiem, że czynsze reguluje Prezydent, ale czy Rada musi być ślepa albo udawać, że jest slepa w imię konsensusu politycznego i świętego spokoju

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here