Książki naprawdę dodają skrzydeł.

1

Biblioteka naszej szkoły włączyła się, w listopadzie, w ogólnopolską akcję „Książki dodają skrzydeł”.Patronat nad akcją, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Grażyny Malecha „dodaj dzieciom skrzydeł…”, objął Prezydent Lech Wałęsa. W czasie trwania tej akcji uczniowie naszej szkoły zbierali książki, zarówno nowe, jak i używane. Zebrano 87 książek, które 7 grudnia zostały przekazane do Urzędu Miasta. Trafią one do domów dziecka, hospicjów oraz domów poprawczych i świetlic środowiskowych w naszym okręgu. Akcja ta była z jednej strony okazją do usunięcia z domowych bibliotek tych książek, które kiedyś były dla nas atrakcyjne, po które już nie sięgamy, a z drugiej strony możliwością pomocy komuś, dla kogo książka może stać się oknem na świat, źródłem niezapomnianych przeżyć.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. …typowo po „polsku” nic dodac…nic ujac! wstyd!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here