Mikołaj w Przedszkolu nr 15 w Raciborzu

12

Jak co roku o tej samej porze dzieci przedszkolne odwiedza wspaniały gość z siwą, długa broda i przynosi wór pełen prezentów.Nasze przedszkole odwiedził tradycyjnie 6 grudnia Mikołaj. Z workiem pełnym prezentów, pogodnym uśmiechem bawił się z dziećmi, słuchał ich wierszyków i piosenek. Obdarował również maluchy paczuszkami oraz pozostawił w salach dużo nowych zabawek. Na pożegnanie dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę oraz zaprosiły go do przedszkola w przyszłym roku.

op. Barbara CIURUŚ i Ewa MUZIA

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

12 KOMENTARZE

 1. Konik

  no nieeeee, to ja tam stałem 10 razy w kolejce i grałem sobie na bankomacie i wygralem tyle kasy i mam to teraz oddać? a kto mi zapłaci za czas? i ściągnięcie kumpli z okolic?

 2. janek

  po co ja tam stalem 2 godz i gralem na komurce

 3. nie zwruce pienidzy za błędy trzeba płacic i ja mam to gdzies

 4. kolumb

  Och wy boroki, nie bedziecie mieć wyjścia. Sądzicie, że wam odpuszczą? Niestety. Nawet gdyby mieli was po sądach ciagac to to zrobią. Macie to w umowie. Naiwność i materializm nie popłaca 😉

 5. lika

  No właśnie za błędy trzeba płacić!!!!!!!!! Więc spodziewajcie sie sporego debeciku na koncie!!! Kurcze,dobrze że mam inny bank!!!!!!!!! też bym sięee dała nabrać!!!!!!

 6. SS

  A kto mi udowodni i jak, że bankomat mi wydał więcej niż chciałem? pytanie jest pod kątem prawnym… mam na wydruku tyle ile chcialem wybrać. A co jeśli w czasie tej awarii bankomat akurat mi wydał prawidłowo?

 7. Przy każdej operacji jest robiona fota i do rejestru (czarnej skrzynki) zapisują się banknoty które wyszły -nie operacje księgowe :-/ więc i tak i tak można dojść co kiedy i komu wyszło i porównać to z księgowaniami.

 8. Ale taki numer w PKO lub GETIN BANK (dawniej GBG) by przeszedł -tam wszystko księgują ręcznie i wprowadzają cyferki do komputera panie księgowe 🙂 DLATEGO NIE MAM TAM KONTA!

 9. Chicko

  ciekawe na jakiej podstawie trzeba oddać pieniądze bankowi

 10. foka

  Czy ktoś mi powie,jak się to wszystko skończyło? czy dostał już ktoś monit z banku?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here