Policyjny komunikat

6

Sekcja Kryminalna Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu prowadzi śledztwo przeciwko Marcinowi Z. który podejrzany jest o dokonanie szeregu przestępstw przeciwko mieniu na terenie miasta.W toku postępowania ustalono, iż podejrzany mógł dokonać kradzieży z włamaniem do pojazdów, których właściciele nie poinformowali o tym fakcie organów ścigania. Podejrzany najprawdopodobniej dokonał następujących przestępstw:

1. W okresie czerwiec – lipiec 2005 roku w Raciborzu, na podwórku znajdującym się na zapleczu kamienicy przy ul. Rybnickiej 27, poprzez wybicie szyby, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki Fiat 126p.

2. W okresie czerwiec – lipiec 2005 roku w Raciborzu, na niestrzeżonym parkingu samochodowym przylegającym do lokalu „Vivat”, znajdującym się przy ul. Fabrycznej, poprzez wybicie szyby, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki VW Golf IV.

3. W okresie maj – lipiec 2005 roku w Raciborzu, na niestrzeżonym parkingu samochodowym znajdującym się na wprost kościoła przy ul. Armii Krajowej, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki Rover bądź też Land Rover.

4. W okresie maj – lipiec 2005 roku w Raciborzu, w okolicach sklepu 6 – 24 przy ul. Opawskiej, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki VW Passat.

5. W okresie maj – lipiec 2005 roku w Raciborzu, w okolicach zakładu Rameta znajdującego się przy ul. Książęcej, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki VW Golf.

Ponadto w toku prowadzonego postępowania zabezpieczono koło zapasowe z oponą Firestone Inflate o rozmiarze 105/70 R14, wraz z lewarkiem, które znajduje się w charakterystycznym czarnym pokrowcu z żółtymi wykończeniami.

W związku z powyższym uprzejmie prosi się właścicieli wymienionych wyżej samochodów, a także właściciela zabezpieczonego koła zapasowego o kontakt z prowadzącym postępowanie mł. asp. Zbigniewem Michałkiem, pokój nr 38, tel. 459-42-37, celem złożenia zeznań na okoliczność popełnienia powyższych przestępstw.

KPP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. mieciu

  Okres świąteczny jest wspaniały. Jednak czy warto wykładać tak ogromne środki na kilka na przystrojenie miasta? NIE!!!!!!!!!!!!

 2. janek

  oczywiscie,że warto! Tak samo jak warto mówić DZIEŃ DOBRY! TO JEST NASZA KULTURA!! Ale mam uwagi na temat umocowania na rynku choinki. W piątek podczs wichury runęła obok przechodzących dziewczyn. uważam, że należy postawić na stałe coś w rodzaju kwietnika do którego zimą można wmontować tę piękną choinkę. WESOŁYCH ŚWIĄT.

 3. janek

  oczywiscie,że warto! Tak samo jak warto mówić DZIEŃ DOBRY! TO JEST NASZA KULTURA!! Ale mam uwagi na temat umocowania na rynku choinki. W piątek podczs wichury runęła obok przechodzących dziewczyn. uważam, że należy postawić na stałe coś w rodzaju kwietnika do którego zimą można wmontować tę piękną choinkę. WESOŁYCH ŚWIĄT.

 4. lika

  Owszemładny jest Racibórz swiąteczny,ale mam pytanko,dlaczego strona raciborskiego portalu nie jest swiąteczna? Skaczą tylko jakieś życzenia i widać szary rynek.Panowie graficy,wymyślcie coś wesołego.Choinki,gwiazdki i już człowieka oko cieszy!!!!!!!!

 5. Arteks

  Świąteczne kolorowe ozdoby to coś miłego dla oka. W sumie to bez śniegu zima to dość szary okres roku. Świecące ozdoby są więc czymś co koloruje nasze miasta. Mi się to podoba.

 6. d

  brzydki Racibórz… brzydki. a niegdyś był „cudeńkiem”. popatrzcie tylko na taki Rybnik i jego klimat. władze miasta mogłyby kosztem własnych pensji zainwestować w sferę wizualną miasta

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here