Konkurs na najładniejszą świąteczną kartkę.

0

Księgarnia „Oficyna” wraz ze świetlicą naszej szkoły zorganizowała szósty powiatowy konkurs plastyczny pt. ” Moja kartka świąteczna”. Tematem przewodnim konkursu były słowa „Pójdźmy do Betlejem…”. Napłynęło wiele prac. W konkursie wzięło udział osiem przedszkoli, dwanaście szkół i świetlica socjoterapeutyczna w Chałupkach. Prace ocenione zostały przez jury pod przewodnictwem artysty plastyka pana Kazimierza Frączka. W jury zasiadała również pani dyrektor Kamila Kubiak, pani Barbara Szyksznian i pani Teresa Grąziowska. Nagrody i wyróżnienia przyznane zostały w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii wiekowej uczniów klas I – III wyróżniona została kartka wykonana przez uczennicę naszej szkoły, Olę Pisarczyk, której opiekunem jest pani Nina Hyrczyk.
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione kartki świątecznej można obejrzeć w witrynie księgarni „Oficyna” przy ulicy Odrzańskiej w Raciborzu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here