Jasełka w naszej szkole

0

Do zwyczajów bożonarodzeniowych należy wystawianie jasełek. W czwartek, 21 grudnia, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jasełkach przygotowanych przez uczniów klas trzecich i ich wychowawczynie: panią Jwonę Kołodziej, panią Aleksandrę Urban i panią Ninę Hyrczyk.W sali gimnastycznej, na tle pięknej dekoracji, uczniowie przedstawili dzieje Bożej Rodziny. Wszyscy uczniowie naszej szkoły włączali się w kolędy śpiewane przez chór prowadzony przez panią Beatę Smołkę. Uroczysty apel zakończyła pani dyrektor Kamila Kubiak, która złożyła wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzenia bożonarodzeniowe.
Warto wspomnieć, że dzień wcześniej odbyło się, w szkolnej stołówce, spotkanie opłatkowe nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Poprzedziły go jasełka przygotowane przez uczniów klas trzecich.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here