Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 8 stycznia 2006 roku.PROGRAM:

Wszystko rozpocznie się o 16.00 w Domu Kultury „Strzecha”, przy ul. Londzina 38. Najpierw, na dużej scenie zobaczyć będzie można musical „Love, love…” przygotowany przez stowarzyszenie „Pomocna Dłoń”. Po musicalu nastąpi coroczna licytacja na rzecz WOŚP. Do zlicytowania są oryginalne pamiątki „orkiestrowe” i kilkanaście ciekawych niespodzianek ufundowanych przez raciborskich artystów, firmy i instytucje.

Następnie, o godzinie 18.00 – już na sali kameralnej, swoje slajdowisko pt. „AZJA – piękno form i bogactwo wrażeń” zaprezentuje Maciej Chowaniok, zaproszony przez Grupę Rosynant.

O godzinie 20.00 na rynku przyłączymy się do reszty ogólnopolskiej Orkiestry i razem z nią wyślemy „światełko do nieba”. Wszystkich zachęcamy do przyniesienia jednego lub kilku zniczy bądź świec, z których zostanie ułożone ogromne serce. Wieczór zakończy sound system, impreza muzyczno – taneczna, sala kameralna D.K. „Strzecha”, godzina 20.15, w klimatach reggae & dub, podczas której wystąpi raciborska grupa Blakk Soundz Yard.

Dowiedz się więcej .

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here