I – sze Forum Osób Niepełnosprawnych

I – sze Forum Osób Niepełnosprawnych

W Szkole Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Raciborzu odbyło się I – sze Forum Osób Niepełnosprawnych I – sze Forum Osób Niepełnosprawnych

- reklama -

W Szkole Podstawowej nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Raciborzu odbyło się I – sze Forum Osób Niepełnosprawnych zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie , Urząd Miasta Raciborza oraz S P nr 1 , którego celem było przełamanie stereotypowego obrazu osób niepełnosprawnych postrzeganych jako osoby niezaradne oraz osoby nie będące w stanie brać pełnego udziału w życiu społecznym i zawodowym. Naszym zdaniem stereotyp ten nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

WIĘCEJ NA STRONIE : www.niepelnosprawni.raciborz.com.pl
Głównym celem było właśnie przełamanie barier mentalnych tkwiących w naszym społeczeństwie. Udział w Forum , oprócz członków naszego Stowarzyszenia , którymi byli: prezes – Jerzy Wiśniewski , Dariusz Ronin – członekarządu oraz dyrektor przedsiębiorstwa OMAN , Beata Stępień – członek zarządu oraz dyrektor SP nr 1 , Piotr Klima – członek Stowarzyszenia , radny Miasta Raciborza , farmaceuta. Udział wzięli również: p.Starosta Raciborski – Jerzy Wziontek , p.W- ce Prezydent Miasta Raciborza – Mirosław Szypowski , p. dyrektor PCPR-u – Henryk Hildebrandt , p. Iwona Trzeciakowska – pełnomocnik Prezydenta ds. społecznych , p. Krzysztof Kowalewski – dyrektor Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu , p. Iwona Panuś – prezes Polskiego Związku Niewidomych koło w Raciborzu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here