Zabawy integracyjne i teatralne

  Do 31 stycznia przyjmowane są zapisy na WARSZTATY ARTYSTYCZNE dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

  Warsztaty odbędą się w dniach 6 – 10 lutego w D.K. "Strzecha" i w Raciborskim Domu Kultury.

  Zajęcia w D.K. "Strzecha", ul. Londzina 38.
  ZABAWY INTEGRACYJNE: w programie zajęcia z tańca, śpiewu i zabawy ruchowe.

  Zajęcia w Raciborskim Domu Kultury, ul. Chopina 21.
  ZABAWY TEATRALNE: w programie zajęcia ze scenografii, lalkarstwa i aktorstwa.


  Cena: 20 zł.
  Liczba miejsc ograniczona

  - reklama -
  - reklama -

  57 KOMENTARZE

  1. Człowieku… Jeżeli chcesz kogoś wysyłać do szkoły to najpierw udowodnij, że masz jesteś właściwą osobą do tego. Twój poziom kultury drastycznie spada. Nie mam zwyczaju kierować do kogoś argumentów „ad personam”. Jeżeli mój rozmówca zaczyna takie kierować, to oznacza, że puszczają mu nerwy i to jedyne co zostało. Uważałem Cię (nadal piszę z dużej litery) za osobę inteligentną i kulturalną, ale z nieudawaną przykrością muszę zweryfikować ten pogląd. Szkoda, że akurat w tym temacie. EOT

  2. Eeee chłopaki nie kłóćcie się!!! Pewnie niechcący wpadliśmy w taki ton porozumiewania się jaki istnieje miedzy PiS a PO. Polityka nie powinna być czymś co nas dzieli i rozdrażnia bo od tego są politycy by się szarpali:)). Przecież my możemy pokazać, że sympatycy PiS i PO mogą się dogadywać a nie indyczyć z powodu jakiegoś banału (typu czy coś ogłoszono czy nie – ważne, że przekazano pieniądze). Jeśli ja mam ucałować w rękę Ojca Św. to jestem ciekaw jak Wy się „przeprosicie”? he:)

  3. Tak szczerze to mi nawet trochę głupio,że w ogóle dałem się wciągnąć w tą dyskusję:(…No cóż,jeśli obraziłem Tomasza,to go serdecznie PRZEPRASZAM…choć post z”kupą” nie był bezpośrednio do niego…ale ogólnie do osób bezkrytycznie wierzących w coś lub komuś(nie znamy myśli i intencji drugiego człowieka,a te rzadko kiedy bywają szczytne,jeśli wiążą się z polityką).Ja mimo iż uważam się za liberała widzę,że nie jest to system doskonały,tak samo jak ludzie,którzy go tworzą,którzy wg niego żyją..

  4. ..lub którzy się z nim identyfikują,ale tak naprawdę chyba nie wiedzą o co w nim chodzi..patrz przykład naszego posła z SRC w wątku obok.Głupota!

  5. Nie odzrucam wyciągniętej dłoni, jednak jeżeli mamy jeszcze kiedyś podyskutować, to unikaj wstawek o „pianie”, „słownikach” itp., jeżeli nie jest to konieczne do merytorycznej dyskusji. Ja również przepraszam za błąd z 10:48:40. Kiedy doczytałem, chociaż miałem to gotowe do wysłania przeprosiny, po pojawieniu się komentarza z 10:54:46 oczywiście zrezygnowałem.

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here