PiS dla rodzin ofiar

Posłowie i Senatorowie Klubu Parlamentarnego Prawo
i Sprawiedliwość (KP PiS) wstrząśnięci ogromem tragedii w Katowicach postanowili przeznaczyć dla Rodzin ofiar katastrofy 500 tys.zł. pochodzących ze składek członkowskich. Wczoraj (poniedziałek) została wpłacona pierwsza rata w wysokości 280 tyś.zł. na konto Caritas.

Chcemy, by nasza pomoc finansowa była symbolem solidarności z bólem, dramatem i smutkiem tych wszystkich, którzy ucierpieli w tej tragicznej katastrofie.

Rodzinom ofiar składamy głębokie i najszczersze wyrazy współczucia. Jednocześnie pragniemy przekazać ogromne podziękowania za ofiarności i poświęcenie wszystkim biorącym udział w akcji ratowniczej.

Przewodniczący KP PiS
Przemysław Gosiewski

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. W jednym ze sklepu kupiłam śliczny,zimowy płaszczyk dla 3letniej dziewczynki. Kosztował 67zł,a po przecenie dałam 39,99zł.Naprawdę się opłacało. Liczę że kupię sobię jakieś kozaczki!!!!!!

  2. oczywiście, że to dobry pomysł na udane zakupy. Tanio, gatunkowo niejednokrotnie b. dobre rzeczy, czasami nawet z metką! unas jak jest jakaś przecena (może niebawem będzie inaczej!!) to albo jest wada, albo towar jest na pograniczu reklamacji. A kasiura za te cuda i tak ogromna. Nie przejmuj się i wyjdź z chaty, bo słonce wysoko i nie przejmuj się wyglądem, bo liczy się człowiek a nie jego szata!

  3. Przeczytałem tytuł „Buszujacy w sklepie” i już myslałem, że to nasz były wiceprezydent Adas D. znowu zwędził jakąś puszeczkę energetyzujacego napoju w markecie. A tu o promocjach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here