Bezcenne monety

Na czym oszuści żerują najtrafniej? Na naiwności. Przekonał się o tym 70 – latek z Raciborza… Wczoraj około godziny 10.00 przy ulicy Nowej, dwóch mężczyzn – w wieku 55 i 60 lat oszukało 70 – letniego mieszkańca Raciborza. Sprzedali mu dwie monety za 500 zł. zapewniając, że towar jest ze złota i jest wart o wiele więcej. Sprawcy posługiwali się językiem polskim z naleciałością gwary wschodniej.
Trwa dochodzenie w tej sprawie.

/s/

- reklama -

29 KOMENTARZE

  1. Świetny pomysł, czy jednak dorośli – na moherze wyrośli, też mogą? (warunek: poczucie humoru i honoru; słowo)Moja propozycja: strój organizacyjny z konkursem na pomysł,stawiam nagrodę

  2. niespodziankę,(stanę na wysokości i coś wymyślę…. jak mnie, dorosłego nękanego tesknotą za normalną tzn wesołą zabawą, wpuszczą na te balety dla pieknych, młodych i z fantazją

  3. Dorosły – czekamy na Ciebie! Nie ma limitu wieku. Co więcej – każdy pamiętający moherowe czasy jest na cenę złota 😉 Bo my – 20 i 30 latkowie – w zasadzie czynimy tylko odkrywki archeologiczne, a moher musimy organizować ze szmatlandów zamiast ze swoich szaf 😉 Pomysł z konkursem popieram – każdemu mega-moherowi stawiamy szklanke polo-cocty !

  4. Wiem kto to był w orginale! Dzinsowe spodnie,trzydniowy zarost,okulary,kapelusz co nie? ale czesto piszą o nim internauci i nie wiem czy go podszywają pod kogoś?

  5. Chuck Norris nie słucha muzyki,bo muzyka słucha Chucka,Chuck jest tak męski że włosy na klacie ma owłosione,wszyscy normalni ludzie żują gumę do żucia,a Chuck Norris krążki hokejowe:)))

  6. Chuck Norris nie umrze,on kopnie w kalendarz. Z półobrotu!!!! Kazdy może nasikać na podłogę w toalecie,ale tylko CHUCK może nasrać na sufit!!!!!!!!Michael Jackson nie wybielił twarzy,on tak zbladł jak zobaczył Chucka Norisa!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here