Wesołe bałwanki

” WESOŁE BAŁWANKI ” – taki tytuł nosi ogłoszony w tym tygodniu w naszym przedszkolu wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny.
Wszystkie grupy wzięły się pilnie do pracy. Najpierw wspólnie wymyślaliśmy
jakie chcemy wykonać prace, wszystko zaprojektowaliśmy, przygotowaliśmy
materiał, z którego będziemy robić nasze bałwanki i zaczęła się wesoła zabawa .

Poszły w ruch kartki, klej, papier toaletowy, tekturki, kolorowe gazety, farby, pędzle by w efekcie powstały prace, które można obejrzeć w przedszkolnym holu.
Zapraszamy rodziców by podziwiali prace swoich pociech.
Halina Król

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Tak to jest, że dresiarze kupują sobie takie psy bo to wg ich mniemania dodaje im prestiżu i ma budzić postrach wśród zwykłych obywateli. Tak to jest jak się ma kompleksy i brak poczucia własnej siły i poważania to często takie typki szukają substytuty w kupnie psów.

  2. Tak to bywa gdy dresiaże z małymi fiutkami i jeszcze mniejszymi mózgami dowartościowują sie psami 🙂 O ile pamietam z tym psem był już problem ostatnio pies będący własnoscią braci B…. z ulicy K…. pogryzł dziecko.Nie na darmo sie mówi jaki pies taki pan 😉

  3. Zgadzam się w 100% z Waszymi komentarzami!Do tego należy dodać jeszcze, że w Raciborzu prócz agresywnych psów panuje moda na posiadanie dodaje ponoć jeszcze więcej prestiżu BMW, lecz nie tych normalnych tylko ze szklanymi drzwiami? By byo widać trzy paski na spodniach!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here