Od narzędzi po świnie

Obiekty zainteresowań złodziei okazują się być mocno różnorodne… 16 lutego przy ulicy Miarki dokonano włamania na terenie Ośrodka Szkolno -Wychowawczego dla Niesłyszących. Złodziej otworzył dopasowanym kluczem drzwi piwnicy i ukradł elektronarzędzia. Straty w wysokości 1500 zł.

W nocy z 17/18 lutego w Zabełkowie włamano się do… chlewni. Sprawca ukradł 50 – kilogramową świnię. Drugie zwierzę na miejscu zdarzenia… zostawił martwe. Straty – 500 zł – ponosi RSP w Zabełkowie.

18 lutego w Bieńkowicach dokonano włamania do domu jednorodzinnego poprzez wyważenie okna piwnicznego. Skradziono gotówkę i biżuterię. Wartość strat 5 tys.zł.

Również 18 lutego w Chałupkach włamano się do zaparkowanego na prywatnej posesji samochodu osobowego. Skradziono radioodtwarzacz wartości 1 tys.zł.

Ponownie 18 lutego, przy Placu Dominikańskim dokonano włamiania do przyczepy kempingowej – kiosku z kurczakami. Sprawca wybił szybę, następnie ukradł artykuły spożywcze o wartości 50 zł.

/s/

- reklama -
- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Mój syn przyszedł naśswiat w raciborskim szpitalu. Oceniam na 6+ personel lekarzy i położne przy porodzie. Wiele zastrzezeń do oddziału neonatologii. Tu trzeba zmian !!!

  2. Bezpośrednio po narodzinach umożliwiono mi na porodówce kontakt z dzieckiem , trwający aż do pierwszego karmienia piersią. Nie ma piękniejszego obrazu niż matka z oseskiem przy piersi.Życzę tego ,wszystkim przyszłym mamom i ojcom. :)))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here