Komunikat policji

Sekcja Kryminalna KPP w Raciborzu prowadzi śledztwo w sprawie licznych przestępstw jakich dopuścił się 20 – letni mieszkaniec Raciborza. M.in. na przełomie lipca i sierpnia ubiegłego roku przy ul. Mickiewicza – Pocztowej dokonał kradzieży dwóch rowerów górskich – jeden w kolorze szaroniebieskim o nazwie Grand. Drugi w kolorze czerwonym o nieznanej marce.

Do chwili obecnej osoby pokrzywdzone nie zgłosiły kradzieży. Policja zwraca się z prośbą o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu do pokoju nr 36 lub o kontakt pod nr tel 032 4594238 bądź pod nr alarmowym 997.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Policja prosi?? Raciborska Policja??? Przeczytajcie to!! Nie wiem może wyda sie to trochę dziwne, czemu akurat do Pana to pisze, ale sprawa wydaje mi się z góry przegrana. Opisze może zdarzenie, które miało miejsce dnia 6.03.06 przy temp. otoczenia -4 stopnie . Wracałem z zakupów z rodzina(z żoną i moim 8 miesięcznym synkiem) Żona siedziała na tylnym siedzeniu zajmując sie dzieckiem, które leżało w foteliku dziecięcym oczywiście wszystko zapięte przepisowo. Pech chciał, że maluchowi zachciało

  2. nie widze nic dziwnego ,że policja zwraca się z apelami do mieszkańców miasta w której służy, tak jest na całym świecie. Dziwne są z kolei twoje komentarze arock, nie interesuje mnie co robi twoja żona w twojej obecności z twoim 8 miesięcznym dzieckiem – do chwili gdy nic złego się nie dzieje.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here