Nowy dyrektor w G 4

Od 1 marca stanowisko dyrektora w Gimnazjum nr 4 objął Dariusz Malinowski, nauczyciel z Gimnazjum nr 5. Raciborskiemu Portalowi Internetowemu powiedział, że funkcję dyrektora będzie pełnił przez pół roku, potem wraca na stanowisko nauczyciela w G5, które od nowego roku szkolnego będzie połączone z G4.

Plany nowego dyrektora nie są jakieś szczególne. Jak powiedział: Realizuję plany polityki oświatowej miasta Raciborza. Postaram się, by proces likwidacji G4 i połączenia z G5 przeszedł bez uszczerbku dla kogokolwiek. Postaram się także scalić te dwa środowiska.
/B/

- reklama -
- reklama -

32 KOMENTARZE

 1. Bo w Raciborzu panują takie zwyczaje, że niepokornych trzeba wyciąć. Jesteśmy z Panią, Pani dyrektor! Takich ludzi trzeba w Raciborzu. Ludzi którzy mają własne zdanie i zmienią ten chory układ.

 2. Hehe 😀 Panie Malinowski, czy nie mówił pan kiedyś, że historycy nie nadają się na stanowiska dyrektorskie? Niemniej jednak – gratuluję tego awansu, o ile można tak to nazwać 😀

 3. W Raciborzu w oświacie jest niezdrowy układ kolesiowski.Przykładów jest wiele. Niewygodnych i niepokornych poprostu się niszczy.Mówienie nieprawdy,krzywdzenie pracowników w oświacie to zaczyna w niektórych szkołach być normalką a władze oświatowe biernie się temu przyglądają i dają ciche przyzwolenie oprawcom.

 4. pan malinowski musi być bardzo ambitny,skoro parę lat temu był barmanem w restauracji,a potem pilnował złodziejaszków w supermarkecie.Po szczebelkach i ….sami widzicie!! Ktoś go musiał docenić!!! Zmienicie zdanie o nim niebawem,bo jest naprawdę dobry w tym co robi! Dzieciaki w G5 nic nie robią sobie z nauczycieli,a do pana M.zawsze czuli respekt i szacunek!!!! koniec! amen!!!

 5. Panie dyrektorze, nie wstyd panu? Został pan dyrektorem, tylko dlatego, że zobowiązał się pan realizować plany urzędników bez sprzeciwu i za to obiecali panu posadkę? Pani dyrektor Bojnicka była dyrektorem, która miał swoje zdanie i konsultowała je z Radą Pedagogiczną, dlatego teraz nie ma nawet godzin dla siebie, a pan zgodził się być marionetką? Powodzenia.

 6. Pewnie, że respekt 😀 Jak pan Malinowski „ryknął” raz, drugi na delikwenta za brak identyfikatora lub obuwia zamiennego, to nie było wyjścia – identyfikator lub buty miały się znaleźć :>

 7. to co rada miasta robi z Naszą szkolą jest wręcz smieszne…usuwanie ludzi tylko dlatego ze są niewygodni, mają swoje zdanie i liczy sie dla nich przede wszystkim dobro uczniów. Pani Bojnicka powinna pełnic ten urząd do końca. Była jednym z najlepszych dyrektorów tej placówki,a co do pana Malinowskiego to no coment, na prawdedziwie sie,ze objął ten urząd.A co do tego szacunku…jak moge miec respekt do kogos kto nie ma go do mnie?pan M. na korytarzu nie potrafi nawet odpowiedziec „dzień dobry”

 8. Boże drogi!! Taką żonę jak ma malinowski to tylko pozazdrościć!!!Jest bardzo miłą,sympatyczną,fajną osóbką!! Kto te bzdury napisał? mój syn ma lekcje z tą panią i rozmawiałam z nią kilka razy!!!!! Pan malinowskimoże jest nadęty,ale jest dobrym nauczycielem! Nie róbcie antyreklamy!!!!

 9. obserwuję całą sytuację od początku . jednak to, że pan Malinowski przyjął to stanowisko traci w moich oczach jako człowiek jak można wspinać się na obcych plecach? Czy próbuje pan postawić się w sytuacji byłej pani dyrektor? nie chcę aby mojego syna uczył taki nauczyciel. panie malinowski jak pan może patrzeć w lustro? jest pan bez …… niech pan sam sobie dopowie.

 10. A może, skoro ma tak świetną żonę ,to jest w nią zapatrzony do tego stopnia, że lustra po prostu nie używa ??? To by tłumaczyło jego postawę !

 11. jaki ty zawistny!!!Co mu brakuje? Nie liczy się wygląd,a malinowskiemu nic nie mozna zarzucić!! No,ale ty mu nawet do piet nie dorastasz,wiec z kim my tu i o czym….

 12. A co , taki jest wysoki czy jak ??? Nie musisz się burzyć, bo ja do Malinowskiego i jego żony nie mam nic, co więcej nawet ich nie znam. A co do objęcia stołka , to gdyby nie on, to na pewno zanalazłby się ktoś inny.

 13. Chyba Warto Wrocic Do Tej Sprawy

  Pani B. Była Dobra A Nie Mierna I Wierna
  Pan Szypek Zrobil To Jak Mu Było Wygodnie Po Kosultacjach Z Owczesnym Naczlnikiem Edukacji A Obecnym Prezydentem A Nasz Malina To Do Dzis Splaca Dług Wdziecznosci Pod Pomnikami

  3 Maja I 11 Listopada

 14. Bo w Raciborzu panują takie zwyczaje, że niepokornych trzeba WYRZUCIC
  TAK SKUTECZNIE ZE DO DZIS NIE MAJA PRACY
  ALE MAM NADZIEJE NA JAKIES PRZEDWYBORCZE SPOTKANIE Z LEONIDASEM ZAPYTAMY GO O TO JESZCZE RAZ
  ludzi trzeba w Raciborzu. Ludzi którzy mają własne zdanie i zmienią ten chory układ

 15. Bo kto zatrudni buntownika. Nie poprała ja ani rada ani prasa, a pan szypek w mediach podjął serię wywiadów niczym putinka tłumacząc swoja rację.To podobna sprawa do tej dotyczącej sprawy zwolnienia Teresy Sosny, która po wielu perypetiach ostatecznie skończyła tym, dostała od swojej przełożonej negatywną ocenę pracy i na dwa lata przed emeryturą została zwolniona. Poszła do sądu pracy w Jastrzębiu. Sprawa budzi jednak niesmak. Dlaczego?[/b]Te kwestie jak do tej pory nikogo w Kuratorium nie zainteresowały, nie było żadnej interwencji.

 16. [b]Dyrektorka szkoły bez pracy [/b]
  Wszystko zaczęło się od tego, gdy istniejące przy SP 15 Gimnazjum dostało na pół roku dyrektorkę, która powiedziała NIE dla likwidacji tego gimnazjum, Wtedy to wspinały pan szypa jak w komunie, bo to jego styl, przywiózł w teczce malinę z podpowiedzi obecnego leonidasa , polecił czy wręcz rozkazał go zatrudnić na jedna fikcyjną godzinę nauczania historii . Toczyła się batalia na temat przekształcenia Gimnazjum, a wszystko po to aby pan mali został dyrektorem w nowotworzonym w zamysłach Leonidasa G4. Część przeciwników takiego rozwiązania sugerowała, że być może jest w tym zamyśle nieco chęci ukarania dyrektorki placówki .W efekcie pani dyr. została pozbawiona pracy i dyrektora, a następnie w dalszej części działania złośliwego Leonidasa nauczyciel został skutecznie wyeleminowany za niewierność swojemu panu. Do dziś szuka pracy w swojej specyfice, gdy inni maja po kilka etatów w różnych szkołach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here