Targi Edukacyjne

W dniach od 7 do 9 marca 2006 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez PPP w Raciborzu, gdzie udzielali informacji o planach naborowych I LO na rok szkolny 2006/07.

Drzwi naszej szkoły są otwarte zawsze dla wszystkich zainteresowanych – zapraszamy
W dniach od 7 do 9 marca 2006 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez PPP w Raciborzu, gdzie udzielali informacji o planach naborowych I LO na rok szkolny 2006/07. W tym samym czasie w murach naszego Liceum, mimo że nie mamy jeszcze Dni Otwartych gościliśmy grupy gimnazjalistów, które chciały zwiedzić naszego Kasprowicza. Odwiedzili nas uczniowie z Tworkowa, Pietrowic Wielich Grzegorzowic, Krzanowic i Rudnika w łącznej liczbie około 180 osób. Na auli szkolnej dyrekcja szkoły udzieliła młodzieży szczegółowej informacji o zasadach rekrutacji i warunkach przyjęcia do I Liceum Ogółnokształcącego. Samorząd Uczniowski przestawił w krótkim programie artystycznym działalność dodatkową i osiągnięcia edukacyjne naszych uczniów.

Drzwi naszej szkoły są otwarte zawsze dla wszystkich zainteresowanych – zapraszamy

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here