
Od 4 do 9 kwietnia, na zaproszenie Wrexham County Borough oraz Organising Committett of Wrexham Youth Music Festiwal, raciborski zespół Miraż wystąpi na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Wrexham – Wielka Brytania. Od 4 do 9 kwietnia, na zaproszenie Wrexham County Borough oraz Organising Committett of Wrexham Youth Music Festiwal, raciborski zespół wokalny Miraż z Młodziezowego Domu Kultury pod kierownictwem Elżbiety Biskup, wystąpi na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Wrexham – Wielka Brytania.
W programie znajdą się koncerty zespołu m.in. w Memorial Hall, koncert z uczniami Maelor Panley oraz występ na koncercie finałowym Festiwalu.
Występy Mirażu po raz kolejny staną się wizytówką naszego powiatu na arenie międzynarodowej.
Powiat będzie również reprezentował starosta Jerzy Wziontek.
/s/




![Styczniowe kolędowanie w raciborskich bibliotekach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/koledowanie-biblioteka-ostrog-ocice.jpg)
![Raciborska biblioteka rozpoczęła rok koncertem muzyki żydowskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/zachor-spotkanie-noworoczne.jpg)

![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)






![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)






