Czy dbamy o nasze zęby? Czy boimy się pani stomatolog?Nasze dzieci rewelacyjnie zdały dziś egzamin z wiadomości jak dbać o higienę jamy ustnej.Gościliśmy w naszym Przedszkolu panią stomatolog E. Kuczman-Szydło, która wraz z studentami przeprowadziła badania uzębienia dzieci 6 – letnich. Każde z dzieci otrzymało szczoteczkę, pastę do mycia zębów oraz małe lusterko do sprawdzania swoich ząbków. Dziękujemy!! Wcale nie boimy się dentystów, a uśmiechy mamy zawsze szczere i zdrowe 😀
Studenci przygotowali dla dzieci krótki program a właściwie teatrzyk, który przypominał dzieciom jak należy dbać o zęby. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem, słuchały i odpowiadały na pytania. Efekt był taki, że każde dziecko bez obawy usiadło przed „białym fartuchem” i z dumą pokazało swoje ząbki. Pani doktor była bardzo zadowolona, widać że nasze dzieci i ich rodzice dbają o zęby. Oby tak dalej, a będziemy mogli gryźć orzeszki jak wiewiórki 🙂
Zdrowe uśmiechy!! :)
- reklama -





![Wieczór literacki z Wojciechem Kassem i „Almanachem Prowincjonalnym” w Strzesze [ZDJĘCIA] Promocja 43. numeru „Almanachu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/almanach-prowincjonalny.jpg)
![Florystyczne inspiracje w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/warsztaty-florystyczne-biblioteka.jpg)





![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)

![Raciborska biblioteka świętowała Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/ogolnopolski-tydzien-czytania-dzieciom.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![ZSS wygrał Czerwcowy Turniej Przedszkolaków [ZDJĘCIA] ZSS wygrał Czerwcowy Turniej Przedszkolaków](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] turniej przedszkolakow ostrog](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/06/turniej-przedszkolakow-ostrog.jpg)
![Młodzież z poprawczaka wyremontowała Przedszkole nr 11 w Raciborzu [ZDJĘCIA] przedszkole nr 1 zaklad poprawczy raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/09/przedszkole-nr-1-zaklad-poprawczy-raciborz.jpg)
