Osiedle małych domów wielorodzinnych

Pierwszym założeniem planu budowy nowego osiedla domów wielorodzinnych było przede wszystkim to, aby wszelkie rozwiązania architektoniczne tworzone były z myślą
o jego mieszkańcach. I tak powstał projekt funkcjonalnych, jasnych i przestronnych mieszkań, które umożliwiają przyszłym właścicielom wprowadzanie indywidualnych rozwiązań.

Dodatkowym atutem są balkony, które pozwalają odetchnąć świeżym powietrzem bez opuszczania mieszkania. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia z własnego mieszkania wszystkim, nawet tym najmniejszy lokatorom, dla których stworzone zostało zielone wnętrze dziedzińca, umożliwiające bezpieczną zabawę.

Osiedle Przy ulicy Warszawskiej, Lipowej i Bukowej powstaje w miejscu, które spełnia wszelkie założenia dotyczące idealnej lokalizacji: położone jest w ścisłym centrum Raciborza, jednakże z dala od miejskiego gwaru, otoczone jest zielenią oraz obiektami handlowo-usługowymi. Docelowo na osiedlu powstaną 42 jednopoziomowe mieszkania o powierzchni 56-75 m2. Mieszkania te będę dwu- i trzy pokojowe, a koszty ich eksploatacji będą niskie. Istnieje możliwość wykupienia garażu.


Klucze do pierwszych lokali przekazane zostaną jeszcze w tym roku. W budowie osiedla wykorzystana zostanie najnowocześniejsza technologia i najwyższej jakości materiały YTONG. Inwestorem osiedla jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowoczesna”, natomiast generalnym wykonawcą jest konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Usługowe
„TELE-MAR” sp. z o.o. z Raciborza
Przedsiębiorstwo Budowlane
„BUDINWEST” sp. z o.o. z Raciborza

Filozofią konsorcjum jest zapewnienie Klientom gwarancji jakości, spełnienie oczekiwań i zachowanie terminów realizacji, a także profesjonalnego wykonawstwa. Zapisy na lokale rozpoczęte!!!

Szczegółowe informacje : Główny wykonawca:
032 419 06 25
032 415 47 72

Inwestor:
Dział Techniczny
032 415 45 76

   


/oprac. Tele-Mar/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here