Warsztaty teatralne w Opawie

W piątek, 21 kwietnia, uczniowie naszej szkoły odwiedzili Opawę.Ich wizyta była kolejnym etapem projektu realizowanego przez naszą szkołę i współpracującą z nią szkołę w Opawie. Projekt ten nosi tytuł: „Edukacja teatralna jako sposób na pokonywanie barier komunikacyjnych.” i dofinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR). W jego ramach uczniowie obu szkół wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez jednego z aktorów czeskiej sceny teatralnej. Wspólnie, Czesi i Polacy, wykonali szereg warsztatowych ćwiczeń teatralnych. Ich celem było przełamanie barier komunikacyjnych i lepsze poznanie się. Był również czas na wspólną zabawę, poczęstunek, wymianę numerów telefonów i wybory najpiękniejszej czeskiej i polskiej uczestniczki warsztatów. Uczniowie, którzy biorą udział w tym międzynarodowym projekcie są bowiem coraz bardziej ze sobą zżyci i z niecierpliwością czekają na kolejny jego etap. Wizyta u naszych czeskich przyjaciół nie mogła zakończyć się niczym innym, jak tylko spacerem po przepięknej Opawie.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here