Raciborski Szpital strajkuje

Dzisiaj Szpital w Raciborzu przyłączył się do strajku. Powiatu Raciborski zwołuje nadzwyczajne posiedzenie rady – 17 maja 2006 r. o godz. 14.00 Jak podaje Satrostwo Powiatowe: głównym tematem obrad będzie zabezpieczenie usług medycznych na terenie powiatu raciborskiego w związku ze strajkiem pracowników służby zdrowia oraz próba oszacowania strat, jakie poniesie Szpital Rejonowy w Raciborzu w związku z zaistniałą sytuacją.

- reklama -

28 KOMENTARZE

  1. Wawrzyn-Zastanawia mnie, ile masz lat i czy uczyleś się biologii. Sarna to „kobita” jelenia, przyjedż na polowanie to Ci pokaże! czym różni się jelonek od sarny!

  2. Tak jak przy wypadku nic nie powiedziałek o kierowcy, tak tutaj teraz powiem, że to skończony dureń jakiś! Pewnie na widok sarny posrał się w gacie i docisnął pedał gazu, bo chciał uciekać. faktem jest, że w OGL prawka robią za sałatę i pietruszkę

  3. Tomasz, Ty chyba ślepy jestes: widac przeciez, ze jelonek musial odbic sie od maski; spojrz na zdjecie nr 2, tak sie nie laduje, gdy sie wbija w bok! A temu ogl (jakis wyjatkowy kretyn) to dałbym w papę, zagłupote i debilizm. Jak można krzywdzić zwierzęta!!!!

  4. i żeby nie było głupich komentarzy: prawo jazdy mam od 1996 roku i rocznie robię kilkadziesiąt tysięcy kilometrów po polskich drogach. Więc wiem o czym mówię.

  5. przez cały ten okres nie przejechałem ani nie potrąciłem ani człowieka ani zwierzęcia, choć wolno nie jeżdże (wlaściwie zawsze za szybko) nie miałem też zadnego wypadku ani stłuczki. Tym bardziej nie rozumiem imbecyla ogl!

  6. do „oka” w opolskim prawka nie zdają po kilkanaście razy tak jak głąby z raciborskiego stwierdzenie ża mają prawko za sałate i pietruszke powinno być skierowane do SRC.

  7. A może to celowa robota Związku Łowieckiego. Nie karmią zwierzyny zimą, wogóle nikt tą zwierzyną leśną się nie interesuje, głodne to, garnie się do ludzi w zabudowaniach, bo w lesie dla nich pewna zguba. Taki z dubeltówką tyko strzelać potrafi. Przecież Oni mają jakiś prawny obowiązek. Straszne to, że nikt z miejscowych służb nie poniesie konsekwencji bo prominenci wolą zarabiać na Maxi Malach. O strażnikach prawa niewspominam.Zakładają Aboret`a z gabinetami za grube pieniądze a zwierzyna ginie!

  8. Błażka, wiem wiem, dostajecie prawko nie za pietruche i marchewe, tylko za loda. Sorry. A żeby (nie chce się z nikim kłócić co do gatunku, wiec powiem tak) tego ZWIERZĘCIA nie zobaczyć na skrzyżowaniu, to trzeba być debilem. Poza tym, z jaką prędkością on jechał? Zbyt dużą i niedozwoloną, skoro nie zahamował.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here